lekarz Dariusz Pachnia

Świetny lekarz. Miły uprzejmy a przede wszystkim b dobry chirurg operator. Bardzo kompetentny Bardzo sprawny manualnie. A poza tym bardzo dobry człowiek.

Lekarz bardzo kompetenty,który trafnie diagnozę.Zanim trafiłem na wizytę do doktora byłem wcześniej u 3 lekarzy,którzy nie potrafili zdiagnozować moich dolegliwości dopiero dr Pachnia postawił właściwe rozpoznanie.Polecam każdemu dr Pachnia.

Człowiek opryskliwy, który ma gdzieś dobro pacjęta i traktuje go jak intruza.Dodam tylko że wizyta była na NFZ prywatnie pewnie umie sie zachować,ale to tym bardziej świadczy że minoł sie z powołaniem.

Kompleksowa, fachowa opieka. Indywidualne podejście do pacjenta.. Stały kontakt z lekarzem. Wszelkie niejasności wyjaśnione. Gorąco polecam. Lekarz z powołania.

Lekarz który miał do zszycia mała ranę na nodze a została fioletową plama jak po 50 szwach.nie przykłada się wgl i przed rozpoczęciem pracy pyta czy na prywatnie czy nie.to już wiadomo o co chodzi.

Jeżeli już ktoś ma coś konkretnego do powiedzenia, to dlaczego występuje anonimowo a nie z odwagą podpisze się pod swoimi słowami?! Pewnie dlatego aby tchórzowsko napisać elaborat wierutnych kłamstw i oszczerstw, pewnie też dlatego aby niesłusznie kogoś oszkalować i zniesławić!!!Faktem jest, że dzisiejsze mikrospołeczności nie są łatwe, ale żeby się posuwać do takich oszczerstw względem chęci finansowych to już jest duża przesada.Znam osobiście tego lekarza i wiem, że jest to osoba pełna poświęcenia, oddania, odpowiedzialności i przede wszystkim powołania względem wykonywanego zawodu, dlatego też niewyobrażalne jest dla mnie jak można pisać takie słowa, wymyślając bajki o śmierci bez pokrycia.Jest to lekarz, który ratuje każdego człowieka! Jak powiedział Thomas Kenia "Ten kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat".Dr Pachnia codziennie z oddaniem i pełna wrażliwością ratuje życie ludzi dlatego też z całą pewnością polecam tego lekarza.

Absolutnie nie zgadzam sie z ponizsza opinia. Lekarz z calkowicie profesjonalnym podejsciem a dodatkowo uprzejmy czego ze swieczka szukac wsrod naszych medykow. Swietny specjalista widac ze zna sie na tym co robi a co wazniejsze stara sie by wszystko przebieglo jak najlepiej. Wykazuje zainteresowanie pacjentem, udziela wszelkich informacji. Mialam stycznosc juz ze spora liczba lekarzy i naprawde rzadko mozna spotkac takiego ktoremu zalezy na dobru pacjenta tak jak temu. Zdobyl moje zaufanie i z czystym sumieniem polecilabym go najblizszym. W kwestii oskarzen o blad w sztuce lekarskiej przypadki niepowodzen operacji sie zdazaja co nie musi oznaczac bledu chirurga. Kazdy zabieg niesie na soba ryzyko i jezeli jeszcze kiedys bede do tego zmuszona chcialabym by operowal mnie wlasnie ten pan doktor. Naprawde polecam!

Zdecydowanie przestrzegam przed tym lekarzem!!, w szczególności zabiegi laparoskopowe są wykonywane niestarannie, bez odpowiedniego zaplecza i b. dużym ryzykiem dla pacjenta. Kancelaria prawna Feniks z Lublina prowadzi przeciwko temu lekarzowi juz 4 postepowania z inicjatywy rodzin poszkodowanych pacjentów o ukaranie z powodu błędow w sztuce lekarskiej tego chirurga, również ze skutkiem śmiertelnym. Mogą to potwierdzić, chociaż szczegółów prawdopodobnie Państwo się nie dowiedzą ze względu na dobro prowadzonych w tej sprawie śledztw.

Polecam lekarza z kilku względów. Konkretny, doświadczony co przekłada się na pacjenta ,wzbudza zaufanie. Problem został rozwiązany w bardzo krótkim czasie.

Bardzo dobry specjalista...do problemu podszedł profesjonalnie, operacja bez komplikacji, bardzo szybko i sprawnie... po operacji odpowiednie zainteresowanie pacjentem i opieka medyczna ze strony doktora i pozostałego personelu. Wszystko na wysokim poziomie medycznym. Zdecydowanie polecam tego lekarza:) Agnieszka

Agnieszka