dr n. med. Dariusz Perkowski

Urolog

Jest mi przykro, że zmarł. Od października 2007 do marca 2008 regularnie chodziłem do niego. Faszerował mnie antybiotykami i drogimi suplementami diety. Dopiero w internecie odkryłem metodę leczenia PZP. Zgodził się na serię masażów prostaty, która ostatecznie mi pomogła w połączeniu z dużą ilością własnej autosugestii w wyleczeniu się z tego cholerstwa. Rzeczywiście, był to lekarz nastawiony na trzepanie kasy, bagatelizujący problemy pacjentów. Jako człowiek raczej miły. Nie wypada źle mówić o zmarłych. Miałem wiele zastrzeżeń, m.in. chciał mnie naciągnąć na branie eksperymentalnie na własną odpowiedzialność nowo wyprodukowanego leku (przy czym mogłem też brać placebo; tak miał wyglądać ten eksperyment, brak słów ...). Nie zgodziłem się oczywiście na to.

Rozważałem kiedyś pójść do niego i powiedzieć mu, że wyszedłem z tego, by mówił innym pacjentom, jak mają wyjść z PZP. Nigdy nie doszło do ponownego spotkania. Czuję, że mi przykro. Żal mi go. Był jaki był, ale nie zasługiwał na śmierć. Współczuję jego rodzinie. Będę się modlił za jego duszę.

Doktorze Perkowski, niech Bóg świeci nad Pana duszą !

A dzisiaj umarl !!! Pozostaje tylko smutek !!! Zegnam Cie !!! Odpoczywaj w Pokoju R.I. P. :-((((((((

Zostawił mnie z przezutami bez leczenia !!! Nie pokierowal choroba, nie doradził bo nie miał czasu.

bardzo sympatyczny i obyty lekarz i wiarygodny specjalista, z wieloletnia praktyka w Akademii. to wlasnie On wykonuje wiekszosc operacji...tam sie poznalismy, jednak moja choroba wymaga tez prywatnego leczenia, wiec moge Go ocenic na obu plaszczyznach. jednak gabinet jak i przychodnia zatloczone, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, ale czego nie robi sie dla zdrowia!

Prawdopodobnie najlepszy urolog w Polsce, niesamowity fach w rękach, jasność przekazu oraz pogodne usposobienie spowodowało, aż chęć polecenia.

Pierwsza wizyta była ok. zbadal, zapisal leki i wyznaczyl date i godzine kolejnej wizyty. Za drugim razem spoznil sie 0,5 godz i w poczekalni bylo juz 7 innych pacjentow. Okazalo sie, ze nie a wizyt na wyznaczona godzine - bo tak sie nie da zrobic. U groszoroba moze nie, ale u innych lekarzy to jest do zobienia. Gdy usilowalem wyjasnic sprawe przez telefon - przerwal polaczenie. W rezultacie zostalem be pomocy lekarskiej w trakcie leczenia antybiotykiem. Wyglada na to, ze liczy sie tylko kasa!!!. Przydalaby sie wizyta Urzedu Skarbowego, bo brak kasy fiskalnej, czyli cala kasa na lewo!!!

Zdecydowanie nie polecam. Leczenie u niego kosztowało mnie wiele nerwów i pieniędzy. Szczerze odradzam każdemu.

a ja jestem z braniewa i trafilam przypadkiem;dla mnie rewelacja pod kazdym wzgledem'kasy nie bral ,bo w gabinecie'usmiechniety i z duza wiedzaP an-polecam aha i trafil z diGNOZA POZDRAWOAM Pana

a ja jestem z braniewa i trafilam przypadkiem;dla mnie rewelacja pod kazdym
wzgledem'kasy nie bral ,bo w gabinecie'usmiechniety i z duza wiedzaP an-polecam
aha i trafil z diGNOZA
POZDRAWOAM Pana

Zdecydowanie odradzam tego pana. On zarabia kasiorę a nie leczy ludzi. Rozpoznał u mnie nieistniejący stan zapalny stercza, faszerował mnie kilkoma seriami róznych antybiotyków, żarłem te prochy przez wiele tygodni i niszczyłem swój organizm, oczywiście bez żadnego efektu. Oczywiście słono płaciłem też za wizyty, na których mi te prochy zapisywał. Kompletna porażka. Zignorował wszystkie moje opisy objawów, sugestie, pytania, które nie pasowały mu do przyjętego wczesniej modelu. Sam się w końcu lepiej zdiagnozowałem przy uzyciu Google, a lekarz neurolog, do którego w końcu dotarłem, potwierdził doswiadczalnie moje przypuszczenia i wdrożył ...

Zdecydowanie odradzam tego pana.
On zarabia kasiorę a nie leczy ludzi.
Sam się w końcu lepiej zdiagnozowałem przy uzyciu Google, a lekarz neurolog, do którego w końcu dotarłem, potwierdził doswiadczalnie moje przypuszczenia i wdrożył właściwe leczenie. Dodam, że moja prostata jest (prawdopodobnie) w jak najlepszym porządku, mimo że Perkowski widział na USG i w badaniu "per rectum" jej destrukcję.
Ten "lekarz" byznesmen opóźnił u mnie właściwe leczenie o kilka lat, dzięki niemu przeżyłem wiele dni z ostrym bólem, wciskał mi kit i wyciągał kasę. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

wybiyny i utalentowany chrurg o dużej praktyce i dbałości o pscjętów

wybiyny i utalentowany chrurg
o
dużej praktyce i dbałości o pscjętów