lekarz Dariusz Rogoziński

Psychiatra

Pan doktor powinien chyba odwiedzić kolegę po fachu, bowiem jego opinie, jakoby okres dojrzewania kończył się po trzydziestce mówią same za siebie. Specjalista od manipulowania w umysłach matek, które posłały by swoje potomstwo do żłobka nawet po czterdziestce. Z zasady nie pomaga ludziom wyjść ze stanu psychicznej niedyspozycji, a w sprytny sposób uzależnia od siebie, aby regularnie płacili za wizyty. Odradzam szczególnie nadopiekuńczym matkom, którym pan ten może sprzedać patenty skutkujące trwałym rozwiązaniem relacji z dorosłymi dziećmi.

Bardzo dobry psycholog i terapeuta. Moja terapia trwała ponad 4 miesiące i przyniosła sukces. Po leczeniu i kilkunastu spotkaniach jestem innym, całkowicie inaczej spoglądającym na świat człowiekiem. Wielkie dzięki doktorze. Pozdrawiam,polecam. DREAMEN

Mam wrażenie że lekarzowi nie zależy na szybkim wyleczeniu.

Mam wrażenie że lekarzowi nie zależy na szybkim wyleczeniu.

Dobry specjalista,przyjazny pacjentowi-potrafi rozmawiac z trudnym pacjentem.Widoczne efekty leczenia.