lekarz Dariusz Różański

Radiolog, USG

2,9

Zgadza się,że pan doktor ma duże problemy z alkoholem i lekami.Moim zdaniem powinien udać się już na wcześniejszą zasłużoną emeryturę,a nie kompromitować się ciągłymi nieobecnościami w pracy spowodowanymi ciągiem picia.Jedno jest pewne...długo do auta nie wsiądzie bo policja mu prawo jazdy zabrała za stłuczkę....To teraz jest powód do picia bo bez prawka jak bez ręki panie były doktorze.

To niekompetentny lekarz który nadużywa alkoholu.Mało tego.Jego diagnozy są w 70% mylne.Więc jeśli ktoś z państwa robił u niego usg i została zdiagnozowana choroba to proszę natychmiast pójść do specjalisty,a nie lekarza który codziennie zagląda do butelki i zamiast być w pracy to przebywa na odwykach.Nie polecam!

Dobrze,że żyjemy w czasach gdzie internet jest wszechobecny i opinie internautów dają wiele wskazówek na temat danego lekarza.Ten nie jest wart złamanego grosza,a wszystkie negatywne opinie są trafne w 100%.Jak można się tak mylić co do stawianej diagnozy?Byłem,sprawdziłem i nie polecam.

Ten pan powinien zwierzęta usypiać alkoholowym oddechem.Najgłupszy i najgorszy opis zdjęcia rtg jaki mógł mi wypisać ten lekarz.Nic się nie sprawdziło :(

To najgorszy lekarz z jakim się spotkałem w całym swoim życiu.Ja również znam pana doktora z tej ciemnej strony.Owszem jest miły,kulturalny,ale co to ma wspólnego z jego chybionymi diagnozami i nadużywaniem alkoholu?Ciągle go nie ma w pracy,bo jak nie jest nawalony,to na odwyku!Dlatego najpierw się pan sam wylecz,a dopiero innych!!!

Poprzednią opinię pisał pewnie Pan Różański,bo o takiej opinii,to on może pomażyć!Ten lekarz to pomyłka.Stawia diadnozę,która jest mylna w 100%.Stwierdził u mnie raka wątroby.Co się okazało inny lekarz w kielcach to wykluczył i nazwał go konowałem.Panie Różański.nawet nie wie pan jak ja się wtedy czułem!!!!Życzę panu,żeby teraz panu ktoś zdiagnozował raka trzustki,a to bardzo prawdopodobne,bo pije pan alkohol nawet w gabinecie lekarskim.Czuć od pana na kilometr!Dziękuję panu za trefną diagnozę i mam nadzieję,że jak pan jest teraz w morawicy na odwyku,to czegoś tam pana nauczą.

Doświadczony lekarz?To alkoholik i lekoman.W morawicy na odwyku był już chyba z 10 razy i dalej pije.Co do diagnozy,to myli się tak często jak sięga po kieliszek.Postawił mi diagnozę guza.Dwaj inni lekarze w Kielcach to wykluczyli!Więc to jest jekarz godny zaufania!?

Dla mnie był miły,tylko co z tego. Rozpoznał u mnie guza, którego faktycznie nie miałam, możecie sobie wyobrazić co wtedy czułam

Godny najwyższego uznania i szacunku lekarz z największym doświadczeniem w badaniach USG w Ostrowcu i okolicach. Bardzo rzeczowy i uprzejmy. Zawsze stara się pomóc pacjentowi i znaleźć przyczynę dolegliwości. Bardzo pomógł mnie i mojej mamie. To dobrze, że w Ostrowcu są jeszcze tacy lekarze jak dr. Różański. Kompetentny, fachowy i niedrogi. Jak najbardziej godny polecenia. Wiem, że jest także obiektem zazdrości innych lekarzy.

Bardzo sumienny, dokładny i doświadczony lekarz. Każdemu pacjentowi potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć. Stawia bardzo trafne i wiarygodne diagnozy, które potwierdzają się w dużych ośrodkach klinicznych, np. w Warszawie. Pacjentów traktuje bardzo uprzejmie i poważnie. Bardzo polecam wszystkim dr. Różańskiego.