lekarz Dariusz Rudziński

Psychiatra dziecięcy

Pan doktor jest godny plecenia. Wizyta trwa wystarczająco długo by móc opisać problem. Pan doktor zadaje dodatkowe pytania ,by móc postawić diagnozę. Zostałam wysłuchana, wszystko zostało mi wyjaśnione, a mój problem okazał się być nie tak duży jak to sobie wyobrażałam. Dzięki temu czuje się już dużo lepiej i wiem, że będzie dobrze.

Nie polecam w zadnym wypadku, totalnie lekcewazace podejscie do pacjenta, nie wiem jak ktos taki mianuje sie lekarzem jesli ani nie chce ani nie potrafi pomoc czlowiekowi. Masakra...

Pan doktor bardzo dobry specjalista trafnie postawił diagnozę jestem zadowolona z jego leczenia czuję się zdecydowanie lepiej szczerze polecam

Pan Doktor wobec mojej oceny ma wiedzę, ale brakuje mu podejścia do pacjenta. Psychiatrzy wyjątkowo powinni umieć pochylić się nad drugim człowiekiem. Niestety podczas mojej wizyty tego zabrakło. Kiedy płakałam i mówiłam Pan Doktor ziewał, niestety wiele razy..co dla mnie było skandaliczne. Poza tym moja wizyta trwała 20 minut gdzie pierwsza wizyta trwać powinna 60 minut. Nie miałam szansy powiedzieć o wszystkim co mnie boli. Nie polecam.

Pan Doktor wobec mojej oceny ma wiedzę, ale brakuje mu podejścia do pacjenta.

Świetny kompetentny Doktor. Potrafi wysłuchać i bezinteresownie pomóc. polecam

Świetny kompetentny Doktor.
Potrafi wysłuchać i bezinteresownie pomóc.
polecam

jeżdżę do lekarza z synem,mam duże zaufanie do p.doktora zawsze wysłucha porozmawia i doradzi jak na razie leki są super dopasowane do choroby syna :)POLECAM

Masakra , zgadzam się z przedmówcą zamiast pomagac, doluje. Kompletne dno.

Masakra , zgadzam się z przedmówcą zamiast pomagac, doluje. Kompletne dno.

Doktor Rudziński to bardzo dobry specjalista,podczas badania potwierdził moją nieuleczalną chorobę neurologiczną oglądając zdjęcie tomografu.Jednak Płocki Sąd Pracy zmienił mi biegłego lekarza i później badał mnie w Ciechanowie na oddziale uzależnień najemnik sądowy.Dlatego nie dostałem renty.

BYŁEM pacjentem innego lekarza, ale dr Rudziński jest lepszy.

BYŁEM pacjentem innego lekarza, ale dr Rudziński jest lepszy.

Cieszę się, że trafiłam na tak mądrego człowieka. Bardzo cierpliwy, spokojny, kompetentny i komunikatywny. Polecam