dr Dariusz Sawa

Masakra..mimo, że wytłumaczyłam doktorowi mój problem i na czym najbardziej chciałabym się skupić - nie zwracał na to uwagi. Prawie od razu zapytał czy chce tabletki anty. Nie zadawał żadnych konkretnych pytań na temat, który podałam. Tylko o ciąży i współżyciu. Dla mnie takie badanie jest dość uwłaczające i trudne. Był bardzo nie delikatny. Schodziłam z fotela prawie ze łzami w oczach. W końcu niczego się nie dowiedziałam, dostałam tylko skierowanie na badanie krwi pod kątem ciąży.

U doktora Sawy byłam jeden raz, gdy mój lekarz prowadzący ciążę był na urlopie, udałam się do niego na prywatną wizytę. Było to 27 dni przed porodem, czułam się źle i nie dawałam rady siedzieć w pracy wielu godzin przed komputerem, w pozycji siedzącej dziecko bardzo uciskalo mi na narządy sprawiając ból, który ustępował tylko w pozycji stojącej lub leżącej. Poprosiłam tego doktora o zwolnienie z pracy. Odmówił. Jego zdaniem powinnam pracować do dnia porodu. Wizyta miała miejsce 7 lat temu w Luxmedzie na Zwycięskiej. Do dziś pamiętam tego Pana pozbawionego empatii.

Bardzo polecam doktora Sawę.Jest dobrym ginekologiem , ma odpowiednie podejście do pacjentki i wizyta u niego jest na prawdę sympatyczna.

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, przypadkiem,bo zależało mi na czasie i na szybkiej wizycie. B. miły, kompleksowa usługa, można z nim o wszystkim porozmawiac, dal mi skierowanie na badania.

Prowadzi moją pierwszą ciaże i jestem bardzo zadowolona.Nie ma problemu ze skierowniem do szpitala, ABY TAM ZROBIONO WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE ,BY WYKLUCZYC LUB POTWIERDZIC ZAGROŻENIA,OCZYWISCIE NA NFZ WIEC NI MA POTRZEBY WYDAWAĆ PIENIĘDZY NA PRYWATNE WIZYTY.

Pan doktor potraktował mnie bezczelnie. Nie wystawia zwolnienia w ciąży nawet jak się ciężko fizycznie pracuje,a pierwsza ciąża była poroniona. Nie wypisał mi nawet luteiny. Odesłał mnie z kwitkiem. Jak mam poronić to i tak poronie. to nie jest podejście profesjonalisty. Doktor tak nie postępuje.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Pomógł mi w problemie trądziku.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Pomógł mi w problemie trądziku.

stanowczo odradzam dr.Sawe!!!!!!poprosiłam o tabletki anty-przypisał mi bez żadnych badań.przez tego lekarza prawie wylądowałam w szpitalu stwierdził u mnie ciąże pozamaciczną szyjkową dał skierowanie na oddział i umył od wszystkiego ręce.Poszłam do innego lekarza zlecił inne badania i okazało się ze mam ostre zapalenie pęcherza i cewki,jeszcze troche i doszłoby do uszkodzenia nerek.w ciągu dwu tygodni przeżyłam horror!!!!

W moim przypadku. Nie zaszkodził i nie pomógł.

W moim przypadku. Nie zaszkodził i nie pomógł.

byłam u pana dr zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznie, dobry lekarz, ogóle może być.