lekarz Dariusz Skałbania

Nie polecam !!! To, że ten doktor jest milczący, odpowiada na pytania zdawkowo pod nosem dając suche, niejasne odpowiedzi oraz to, że jest niedelikatny - to jeszcze nic. Nie wchodzi w dyskusję , gdyż wydłużyłoby to wizytę, a jak wiadomo czas to pieniądz. Jeśli jesteś zdrowa i badasz się tylko profilaktycznie, to naprawdę nie stanowi to problemu. Problem stanowi udzielanie odpowiedzi na zadawane mu pytania albo jeśli coś Ci jednak dolega. Chodziłam do niego na prywatne (!!!) wizyty, na kontrolne badania cytologiczne od ponad 6 lat. Kiedy jednak okazało się, że należy wykonać kolposkopie, a potem jeśli zajdzie konieczność pobrać wycinki, zasugerował mi zmianę gabinetu. Ostatecznie stanęło na tym, że wykona to badanie w przychodni NFZ gdzie pracuje. Niestety z badania tego wynikło, iż należy pobrać wycinki do badania histo- pat. Zgodził się to zrobić w przychodni. I TU SIĘ DOPIERO ZACZYNA ! Na umówionej wyzycie/zabiegu zrobił mi znieczulenie miejscowe po czym po jakichś 20 sekundach przystąpił do wykonywania czynności. Oczywiście brak szans na to, że znieczulenie już działało. Czyżby się gdzieś spieszył? Przez cały ten czas czułam dyskomfort. Kiedy już pobrał wycinki do badania, Pani Położna, która mu asystowała powiedziała, że najgorsze już za mną, bo został jeszcze do usunięcia mały polipek. Ale niestety najgorsze to było jeszcze przede mną. Odniosłam wrażenie, że sama położna o tym nie wiedziała. Po nieporadnym usunięciu polipka, myśląc że to już po wszystkim, doktor mówi, że jeszcze weźmie materiał z kanału szyjki macicy. Nie poinformował mnie wcześniej o tym. Wiedziałam tylko o pobraniu wycinków i usunięciu polipa. Przystąpił do działania. Wiecie jak to się nazywa ? To jest abrazja czyli łyżeczkowanie kanału szyjki. Zrobił mi łyżeczkowanie kanału szyjki macicy w znieczuleniu miejscowym (!!!), które i tak nie działało, zamiast w znieczuleniu ogólnym, a sam zabieg powinien być wykonany w warunkach szpitalnych, a nie w przychodni. Krzyczałam, że mnie boli jak cholera, ale nie reagował i dokończył to, co zaczął bez mrugnięcia okiem. Bardzo źle się poczułam, miałam okropne zawroty głowy, nie dałam rady się podnieść z fotela, było mi niedobrze. A doktor ??? No cóż, jego już tam nie było. Po zrobieniu swojego, zdjął rękawiczki cisnął do kosza i wyszedł z zabiegowego bo na korytarzu była kolejna pacjentka, ach! przepraszam – klientka. Położna, która mu asystowała zajęła się mną jak córką, za co bardzo jej dziękuję. Ta Pani cały czas przy mnie była. Zresztą ona sama była w niemałym szoku, że coś takiego ma miejsce. Po jakimś czasie pomogła mi się podnieść i zaprowadziła mnie do łazienki, gdzie zwymiotowałam. Mój organizm tak właśnie zareagował na ból, który mu zadano. Wyniki badań miały być za 3 tygodnie, tak też Położna chciała mnie wtedy zapisać na wizytę na NFZ bo nie wiedziała, że chodzę do niego prywatnie.

Jestem zadowolona i to prawda ze facet ginekolog jest delikatniejszy i dokladniejszy. Polecam

Witam, byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie. była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem. wogule nie czułam dyskomfortu podczas wizyty. zrobił mi cytologie i usg gdzie w niektórych miejscach jest płatne. z wynikami prosił o kolejną wizytę. polecam tego lekarza w 100 %.

Owszem bardzo miły kulturalny i uprzejmy. Jeżeli nie posiadasz problemu a chcesz jedynie zrobić cytologie Ew. Potrzebna recepta na tabletki to jak najbardziej ale jeżeli borykasz sie z problemem przez ponad rok i nie dostajesz żadnego skierowania na badania bo w odp lekarza tak to jest .No to cos jest nie tak! Inny lekarz zrobił oczy ze nawet nie zrobił badania a ladowal leki na całkiem inna dolegliwość. Wiec nie polecam jak jest jakiś problem

Super lekarz, prowadzi moją pierwszą ciąże:) Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły, uprzejmy, miło sie z nim rozmawia.

polecam doktor rewelacja chodzę do niego od 5 lat jest bardzo dokładny i delikatny

Jestem jego pacjentką od 18 roku życia i polecam tego lekarza. Co prawda cytologia robiona jest mniej więcej co rok ale w moim przypadku nie jest konieczne.Profesjonalny, uprzejmy i przemiły lekarz. Polecam

polecam każdemu tak kompetentnego i miłego lekarza

polecam każdemu tak kompetentnego i miłego lekarza

chodzilam do niego do mediconu-nie polecam go nikomu (bynajmniej na NFZ). po przeprowadzce z innego miasta poszlam na wizyte i poprosilam o recepte na leki, ktore musialam brac-pokazalam ksero karty z poprzedniej przychodni. powiedzial, ze nie ma podstaw do wypisania recepty, a badania kazal zrobic prywatnie i przyjsc z wynikami. nawet mnie nie zbadal-wizyta trwala moze 5 min.

Wspaniały człowiek i lekarz.Uprzejmy, odpowiada na każde pytanie pacjentki.Wszystko jest jasne.Prowadzi moją ciążę, polecam.