Dariusz Sobieraj

Krościenko Wyżne
49,674628921,83865110 13 431 52 38

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
16 opinii

Leczylem sie u Pana Doktora ORDYNATORA 2 lata, stracilem bardzo duzo pieniedzy na wizyty i leki! to wszystko, poza tym zniszczyl mi zdrowie, wyjalowil organizm do dna bardzo silnymi lekami nieprzeznaczonymi dla mnie(po konsultacji z innymi lekarzami)jestem mlodym czlowiekiem a dostawalem leki dla starszych, nie wyleczyl w ogole, zdecydowanie NIE polecam, przed pierwszym razem 2 lata temu tez czytalem opinie, poszedlem myslalem ze bedzie ok. pozarla go rutyna, ma za dobra opinie i dlatego tylko patrzy na kase. bedac na wizycie 3 razy uslyszalem dokladnie te same slowa-poprostu jakby bylo gdzies zakodowane i te same leki i dalej i dalej. teraz lecze sie dalej u innego i oprocz tego na odpornosc gdzyz jestem calkowicie zniszczony a mam 20 lat! ODRADZAM!!!

temu panu chodzi tylko o kasę a zdrowie pacjenta to tak albo sie uda albo nie osobiście miałem styczność z tym zjawiskiem nie polecam chyba że ktoś ma kasy lak lodu to tak pan Dariusz lubi doić pacjentów

Człowiek, który nie wykonuje swojej pracy należycie, pogarsza zamiast leczyć, a gdy stan jest już bardzo poważny najzwyczajniej w świecie umywa ręce. Nie napiszę lekarz, bo dla mnie i mojej rodziny stracił jakąkolwiek wartość.

Bardzo dobry lekarz.Polecam wszystkim!!!!!!!!

Najlepszy lekarz w Krośnie! Chodziłam do innego prywatnie w Krośnie, ale dopiero dr.Sobieraj mnie wyleczył w 100%.

Tak swietny lekarz , bardzo dobrze rozumiejacy chorego a przy tym nastawiony na leczenie a nie na zbyci chorego .Byłem juz u kilku lekarzy urologów a Pan Sobieraj okazała sie tym najlepszym

gorszego lekarza nie znam. jak mozna w badaniu usg nerek wykryc piasek?

kompetentny lekarz, dość szybkie rozpoznanie u prawie 80 leniej babci, dzieki za pomoc panie doktorze

spełnił moje oczekiwania wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak ją leczyć wzbudził moje zaufanie jestem zadowolona z wizyty pacjętka

Lekarz, który uważa że się za wyrocznię w dziedzinie urologii, a według mnie tak nie jest. Łamie etykę lekarską wypowiadając niepochlebne opinie o swoich kolegach po fachu. Oddział to prywatny folwark pana doktora. Płatna wizyta w gabinecie i zlecenie na badania do szpitala.

Zdecydowanie polecam! Sympatyczny, budzący zaufanie, a co najważniejsze kompetentny lekarz.

jestem zadowolony, dzięki jego pomocy teraz jestem zdrowy, dziękuję doktorze za szacunek i pomoc

podczas wizyty pan dr. był bardzo uprzejmy i kompetentny, minus - dłuzszy czas oczekiwania bo sporo osób w kolejce

kasa najważniejsza a potem pacjent i jego dolegliwości bez tego ani rusz

Kilka wizyt bez żadnych pozytywnych efektów - bez komentarza.

Szybki przyjęcie bez analzy dostępnych badań Byle następny

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny