lekarz Dariusz Świdziński

Laryngolog

2,9

Konkretny lekarz, przyjmuje bardzo sprawnie, przez co nie tworzą się kolejki przed gabinetem. Jesteśmy zadowoleni z wizyty. Polecam

Pan doktor jako laryngolog dziecięcy jest poniżej poziomu. Wizyta trwała 5 minut . Pan doktor był oschły i mało empatyczny . Na dziecko szybko spojrzał i takie to było badanie. Nie polecam . Teraz już wiem dlaczego tak szybko był termin z NFZ do niego.

Dla mnie również jedno wielkie nieporozumienie. Nasza wizyta nie trwała nawet minuty. Zostały nam tylko przepisane krople nie związane z opisanym problemem i to wszystko. Zero szacunku dla pacjeta. Powinno się to gdzieś zgłosić.

Jedno wielkie nieporozumienie w ciągu 5 minut P. Doktor przyjął 4 dzieci w tym dziecko tygodniowe. Badanie uszu trwało 5 sekund zero informacji przepisane krople bez recepty żadnego konkretnego wyjaśnienia. Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim ciekawe czy prywatnie Pan dr też poświęca pacjentom tyle czasu. Przykre że już spokojnie nie można skorzystać z NFZ tylko wszędzie prywatnie żeby ktoś potraktował problem poważnie. Wstyd Panie doktorze wstyd !!

Witam byłem pierwszy i ostatni raz u Pana Świdzinski , strata czasu jak można przyjąć 17 pacjentów w tym dzieci w 45 min. Moja wizyta trwała 2 min, bez żadnych badań ani diagnozy. Tylko wypisanie tabletek bez recepty. Jeżeli dla lekarza najważniejsze jest ilość pacjentów (pieniędzy) to tak to wygląda

Byłam u doktora z dzieckiem,nie zbadał dziecka,źle wystawił receptę, wizyta prywatna,strata pieniędzy i czasu,wizyta trwała 2 minuty,nie polecam.

Chodziłam z chorym dzieckiem prywatnie, za bardzo duże pieniądze - do "sławnego lekarza" który najwyraźniej czekał aż dam mu kopertę więc zniesmaczona traktowaniem poszłam do publicznego ośrodka. Zostaliśmy pacjentami dr Świdzińskiego. Pan doktor wyleczył moje dziecko! Bez zbędnych operacji do których mnie namawiano. Od tego czasu jest zdrowe! To bardzo kompetentny lekarz, wyczerpująco udzielał porad, pomimo pozornego pośpiechu i sprawnej obsługi wielu pacjentów. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Polecam!

Moje dziecko trafiło do szpitala na drenaż uszu a wykonano mu usunięcie trzeciego migdała bez wcześniejszych badań (mimo że o to prosiłam ).Pan doktor nie udzielił mi żadnych informacji o stanie uszu dziecka i o przebiegu zabiegu.Nie wiem nawet czy wycięcie migdałka było konieczne.Po zabiegu na salę gdzie leżało pięcioro dzieci nie zajrzał w ciągu 12 godzin a był lekarzem prowadzącym. Zupełne lekceważenie rodziców

Do Pana Dr przyjechalam az z Czestochowy-bo polecila mi pana dr moja sasiadka ktorej dziecko bylo przez dr swidzinskiego leczone- -Pan dr zoperowal moje dziecko i dokladnien mi wszystko wytlumacztyl-poswiecil mi czas mimo tego nawalu zajec jaki sie obserwoje w szpitalu w Chorzowie- polecam

Pan doktor był lekarzem prowadzącym mojego dziecka (3 lata). Raczył się do nas odezwać przy wypisie ze szpitala. Wcześniej się nie pojawił. Za to po wycięciy migdałów zapisał nam antybiotyk w tabletkach... Może to i specjalista, ale gorąco nie polecam.