lekarz Dariusz Świniarski

Ortopeda, Traumatolog

1,6
1,6
1,7

Bardzo arogancki „lekarz”. Pan myśli że wie wszytsko najlepiej i jest najmądrzejszy , miesza człowieka z błotem . Bardzo wredny i rzuca żartami które wcale nie są śmieszne , a wręcz nie na miejscu. Nie szanuje drugiego człowieka ani trochę. Bardzo nie polecam !!!!!!

Wizyta tragiczna, wzięłam całą historię choroby nawet nie spojrzał. Arogancki starszy Pan powtarzający mnie 40 letniej kobiecie, że jak mi się coś nie podoba mogę zmienić lekarza. Skierował mnie na blokadę stopy nie oglądając pięty ani nie czekając na wyniki RNG. Miałam już kiedyś blokadę i to była najgorsza moja decyzja, po blokadach prawie chodziłam o kulach. Jego to nie obchodziło, najlepiej przeprowadzić eksperyment uzasadniając "zobaczymy co z tego wyjdzie". Blokować bo w ten sposób pozbywają się pacjentów na dłuższy czas, Nie był zainteresowany moimi zamówionymi wkładami. Jakiekolwiek fale uderzeniowe i prądy leczenie na NFZ nie dały rezultatów. Prywatnie musiałam zadbać o siebie. Miałam masaże 3 lata wcześniej i na 3 lata problem znikł. Problem ze stopą pojawił się teraz w 2023r. był to zabieg chirurgiczny. Prosiłam o skierowanie na masaże - mogą to uczynić na NFZ. Olał.

Pan, ogólnie rzecz ujmując, aspołeczny. Zero zainteresowania dobrostanem pacjenta. Zero wywiadu odnośnie leków przyjmowanych na stałe (?!) Pan niczym wróż, na podstawie skierowania, czyta w myślach pacjenta gdzie szanownego interesanta boli. Szasta lekami na bazie morfiny, nie tłumacząc dlaczego i po co je wypisuje. Zleca kolejne badania rentgenowskie bez uwzględniania czasu między naświetleniami. Do tego jego zaniedbana osoba i wysoka elokwencja pt.: "Na pytania proszę odpowiadać zwięźle - tak albo nie. Nie potrzebuję nadmiaru informacji". A i nie zapominajmy o szeroko pojętej kulturze osobistej z cyklu: "Ból to starość" i "Jak Pani nie przyjdzie nie będę płakał". Odradzam.

Mialam kiedys wizyte u tego „lekarza” . Okropnie nieuprzejmy czlowiek. Nie dosc, ze nic nie zrobil w kierunku polepszenia stanu moich kolan i bioder, to w dodatku powiedzial, ze nie wygladam na osobe myslaca, bo nie pamietalam swojego peselu.Doslownie. Nie wstydzil sie nawet przy mojej mamie powiedziec cos takiego. Okropne doswiadczenie.

Ostrzegam przed tym pseudo lekarzem. Wydałem ok 2 tysięcy za zabiegi i zastrzyki .które były zbędne.Naszczescie znalazłem innego doktora Bartek Kacprzak .który pomógł mi od pierwszego spotkania. Ściągnął wodę której pseudo doktor swiniar ski zapomniał.Naciagacz i tyle

Leczę się u niego w Kaliszu. Wspaniały człowiek. Mam problemy z kolanem po wypadku na rowerze. Od razu na wizycie wykonał mi USG, wszystko dokładnie wytłumaczył, pomógł mi, poświęcił bardzo dużo czasu. Bardzo dobry fachowiec! Polecam!

Świniarski nie rozpoznał,lub nie chciał rozpoznać u mnie wody w kolanie po wykonaniu usg,i zaproponował jakieś śmieszne naświetlania.Ogólnie naciągnął mnie na jakieś tysiąc zł.nie licząc dwóch tygodni na wolnym bezpłatnym.kiedy ból był już nie do wytrzymania udałem się do szpitala WAM.Diagnoza postawiona błyskawicznie po usg,po ok.pół godziny woda sciagnięta +steryd wysuszajacy i po 3dniach wróciłem do pracy.Takie proste!!!Ten człowiek nie ma sumienia,albo się na tym po prostu nie zna.

Nikomu nie polecam tego lekarza. Robi wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Byłem niedawno ze złamaną nogą i po miesiącu swobodnego chodzenia okazało się ze znów wracam do chodzenia o kulach. Diagnoza i zalecenia są na poziomie dziecka po maturze z biologii.

Wszystkim odradzam wizytę u tego pseudo lekarza. W ogóle nie interesuje go dobro pacjenta, dla którego nie poświęca nealeznego mu czasu,wręcz informuje,tutaj cytuję;"proszę tyle nie dyskutować, bo nie mam czasu i jestem zdenerwowany" Jestem przerażona, jak można takiego typa medycznego nazywać lekarzem!!!Dodam jeszcze, że córka informując go,iż 6 lat temu miala zlamany kręgoslup-podczas wypadku samochodowego i teraz potwornie ją boli, więc poprosila o skierowanie na rezonans magnetyczny,na co pan Świniarski(bo lekarzem go nie nazwę)odrzekl:"po wypadku to kregoslup boli maks 2 lata i skierowania nie dam,bo nie uważam,aby bylo to konieczne".Wszystkim odradzam kontakt z tym rzekomo lekarzem!

Dobry wachowiec nic dodac nic ujac . Sumienny , cierpliwy od lat sie uniego lecze i niemoge nanic nazekac osobiscie uwazam ze nigdzie nie znajdziecie fachowej opieki