lekarz Dariusz Świniarski

2,4
1,9

Nikodem

07.05.2014

Leczę się u niego w Kaliszu. Wspaniały człowiek. Mam problemy z kolanem po wypadku na rowerze. Od razu na wizycie wykonał mi USG, wszystko dokładnie wytłumaczył, pomógł mi, poświęcił bardzo dużo czasu. Bardzo dobry fachowiec! Polecam!

Mariusz

07.02.2014

Świniarski nie rozpoznał,lub nie chciał rozpoznać u mnie wody w kolanie po wykonaniu usg,i zaproponował jakieś śmieszne naświetlania.Ogólnie naciągnął mnie na jakieś tysiąc zł.nie licząc dwóch tygodni na wolnym bezpłatnym.kiedy ból był już nie do wytrzymania udałem się do szpitala WAM.Diagnoza postawiona błyskawicznie po usg,po ok.pół godziny woda sciagnięta +steryd wysuszajacy i po 3dniach wróciłem do pracy.Takie proste!!!Ten człowiek nie ma sumienia,albo się na tym po prostu nie zna.

12.12.2012

Nikomu nie polecam tego lekarza. Robi wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Byłem niedawno ze złamaną nogą i po miesiącu swobodnego chodzenia okazało się ze znów wracam do chodzenia o kulach. Diagnoza i zalecenia są na poziomie dziecka po maturze z biologii.

29.11.2012

Wszystkim odradzam wizytę u tego pseudo lekarza. W ogóle nie interesuje go dobro pacjenta, dla którego nie poświęca nealeznego mu czasu,wręcz informuje,tutaj cytuję;"proszę tyle nie dyskutować, bo nie mam czasu i jestem zdenerwowany" Jestem przerażona, jak można takiego typa medycznego nazywać lekarzem!!!Dodam jeszcze, że córka informując go,iż 6 lat temu miala zlamany kręgoslup-podczas wypadku samochodowego i teraz potwornie ją boli, więc poprosila o skierowanie na rezonans magnetyczny,na co pan Świniarski(bo lekarzem go nie nazwę)odrzekl:"po wypadku to kregoslup boli maks 2 lata i skierowania nie dam,bo nie uważam,aby bylo to konieczne".Wszystkim odradzam kontakt z tym rzekomo lekarzem!

07.03.2012

Dobry wachowiec nic dodac nic ujac . Sumienny , cierpliwy od lat sie uniego lecze i niemoge nanic nazekac osobiscie uwazam ze nigdzie nie znajdziecie fachowej opieki

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Aleksandrów Łódzki"?

ul. Bolesława Limanowskiego 102/42
ulica Zachodnia 6
Łęczyca
ulica Magnoliowa 21
Babiczki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE Szpital Świętej Rodziny"
ulica Wigury 19
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Aleksandrowie Łódzkim
ulica M. Skłodowskiej-Curie 1
Aleksandrów Łódzki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SANMED" Sp. z o.o.
ulica Tatrzańska 112
Jana Kazimierza 17
SP ZOZ w Aleksandrowie Łódzkim
M. Skłodowskiej-Curie 1
Aleksandrów Łódzki
Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Mickiewicza 16
Poddębice
WSS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Parzęczewska 35
Zgierz
Centrum Medyczne ProMed Sp. z o.o.
Mariańska 5a
Pabianice