Dariusz Świniarski

Aleksandrów Łódzki
51,815233919,31187990 42 712 32 58

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.05
13 opinii

Leczę się u niego w Kaliszu. Wspaniały człowiek. Mam problemy z kolanem po wypadku na rowerze. Od razu na wizycie wykonał mi USG, wszystko dokładnie wytłumaczył, pomógł mi, poświęcił bardzo dużo czasu. Bardzo dobry fachowiec! Polecam!

Świniarski nie rozpoznał,lub nie chciał rozpoznać u mnie wody w kolanie po wykonaniu usg,i zaproponował jakieś śmieszne naświetlania.Ogólnie naciągnął mnie na jakieś tysiąc zł.nie licząc dwóch tygodni na wolnym bezpłatnym.kiedy ból był już nie do wytrzymania udałem się do szpitala WAM.Diagnoza postawiona błyskawicznie po usg,po ok.pół godziny woda sciagnięta +steryd wysuszajacy i po 3dniach wróciłem do pracy.Takie proste!!!Ten człowiek nie ma sumienia,albo się na tym po prostu nie zna.

Nikomu nie polecam tego lekarza. Robi wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Byłem niedawno ze złamaną nogą i po miesiącu swobodnego chodzenia okazało się ze znów wracam do chodzenia o kulach. Diagnoza i zalecenia są na poziomie dziecka po maturze z biologii.

Wszystkim odradzam wizytę u tego pseudo lekarza. W ogóle nie interesuje go dobro pacjenta, dla którego nie poświęca nealeznego mu czasu,wręcz informuje,tutaj cytuję;"proszę tyle nie dyskutować, bo nie mam czasu i jestem zdenerwowany" Jestem przerażona, jak można takiego typa medycznego nazywać lekarzem!!!Dodam jeszcze, że córka informując go,iż 6 lat temu miala zlamany kręgoslup-podczas wypadku samochodowego i teraz potwornie ją boli, więc poprosila o skierowanie na rezonans magnetyczny,na co pan Świniarski(bo lekarzem go nie nazwę)odrzekl:"po wypadku to kregoslup boli maks 2 lata i skierowania nie dam,bo nie uważam,aby bylo to konieczne".Wszystkim odradzam kontakt z tym rzekomo lekarzem!

Dobry wachowiec nic dodac nic ujac . Sumienny , cierpliwy od lat sie uniego lecze i niemoge nanic nazekac osobiscie uwazam ze nigdzie nie znajdziecie fachowej opieki

To ma być lekarz!!! dobrze napisane złotowy w oczach zamiast zrenic!!! 1.wizyta publiczno-prywatna 60zł na zdjecie gipsu-lekarz zapomnial pily i zaprosil do prywatnego gabinetu doplata 80zł 2.prywatna wizyta 100 zl pojechalismy po zwolnienie bo sie konczylo a noga w szynie a tu lekarz nie wie jak wypisac i na dodatek nie mial bloczkow...zaprosil nas na kolejna wizyte za 2 dni jak sie dowie w Zusie jak wystawic ten papierek i wziac kolejne 100 zł!!! zaproponowal fizjoterapie za 500 zl u niego i zaznaczyl ze kolejne zwolnienie bedzie na miesiac....tylko ze nam nie chodzi o zwolnienie tylko zeby ktos nam pomogl w leczeniu!!! TO MA BYC LEKARZ....POJADE GDZIES I ZLOZE NA NIEGO DONOS NIECH JAKIS STOSOWNY ORGAN SIE NIM ZAJMNIE...OSZUST I TYLE......!!!!! moj mail antyswiniarski@o2.pl Pozdrawiam

Dobry lekarz, widać że zna się na swojej pracy, sprawny i fachowy.

Ten Cwaniaczek udaje ze jest lekarzem,cala wizyta(az 10minut)zeszla na reklamie jego wlasnej poradni w Aleksandrowie i omawianiu co ile u niego kosztuje.Kawal gnoja i tyle w temacie swiniarskiego niby doktora!!!!!!!!!!!O.W.

Zdecydowanie odradzam z leczenia w poradni publicznej. Odniosłam bardzo negatywne wrażenia, po prostu jest chamski.

z ogromną przyjemnością dorzucam komentarz na temat tego ...... chciałoby się powiedzieć lekarza ale jakoś zdrowy rozsądek nie pozwala, parę lat temu miałem do czynienia z tym typkiem i cóż, cwaniak jakich mało, złotówy w oczach zamiast źrenic i tyle, zdecydowanie odradzam, ciekawe kto mu pomógł skończyć medycynę, a tak swoją drogą nie wpadłem na pomysł, żeby sprawdzić czy w ogóle ma dyplom z tej zacnej dziedziny wiedzy

Szkoda czasu i energii na "doktora"Swiniarskiego.

Zaden z niego lekarz:nie leczy,nie tlumaczy,zero kompetencji.Pseudo wizyta konczy sie zaproszeniem do Konstantynowa gdzie Swiniarski maprywatna poradnie.

Kazda wizyta u tego cwanego typa to wylacznie reklamowanie swojej prywatnej kliniki wktorej moze mi pomoc.Seria tzw.zabiegow to tylko 1ooozl(50zl zabieg)Zaznaczam ze byla to wizyta w poradni publicznej.Bardzo upierdliwy typ,mojego chlopaka tez nagabywal na zabiegi w swojej klinice.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny