Gdzie przyjmuję

Poznań
52,409425816,8950757

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
23 opinie

Byłam u Pana Doktora w 7 tc, czyli zaraz po "pozytywnym teście". Dr zrobił mi USG po czym powiedział: jest to ciąża patologiczna, brak bijącego serduszka, w ciągu 7 dni powinnam poronić. Zaraz po wystąpieniu krwawienia mam się udać na Polną, by tam sprawdzono, czy nie trzeba wykonać zabiegu. Załamana wróciłam do domu... krwawienie nie wystąpiło, po 2 miesiącach dopiero poszłam do kolejnego lekarza. dziś już jestem w 23 tc, ciąża przebiega książkowo...

Jako ginekolog -poloznik i Ordynator szpitala w Lesznie,pod względem badania ginekologicznego MASAKRA!!! Nie polecam! Nikt inny tak brutalnie nie bada jak on, myślałam ze zaraz wyjdziemi drugą stroną. A ponadto odwala cyrki na ginekologii i na chama zmusza kobiety do rodzenia przez podanie kroplówek i wsadzenia balonika przy centymetrze rozwarcia,paranoja i strach! Jestem świeżo po szpitalu i dużo by opowiadać:-S

polecam :) prowadzi moją ciaze od samego poczatku :) teraz tylko czekam na rozwiazanie :)

Mam 36 lat jak wiadomo kobieta powinna się badac co roku , ja osobiści nie chodzę tak często jakoś tak wychodzi że co 2-3 lata . słysząc wiele (dobrych)opini o nim też poszłam - pan doktor popatrzył na mnie wypisał receptę na tabletki hormonalne , wziął kasę i kazał przyjśc za 3 miesiące byłam tak zaskoczona że nic nie powiedziałam i wyszłam - ten lekarz to wielki oszust jeśli nie ma czasu to niech nie przyjmuje a nie tylko kasę pozbiera

polecam, ponieważ dzięki Panu doktorowi żyję ja i mój synek, o każdej porze można z Nim się kontaktować telefonicznie, bez dodatkowych pieniędzy znalazł miejsce w klinice i interesował się mną, chociaż byłam u Niego tylko raz bo prowadził mnie ktoś inny i gdy miałam skierowanie od swojego lekarza to nie było miejsca a dr od razu je znalazł

Bardzo dobry specjalista, daje pacjetką w ciązy poczucie bezpieczeństwa ( w każdej sytuacji można zasięgnąć porady telefonicznej). Moim zdaniem bardzo zapobiegliwy i nie wiem czy czasem nie za bardzo. Ale generalnie lekarz godny polecenia!!

jednym slowem polecam,bo co mam wiecej napisac

dzięki temu lekarzowi mam zdrowego synka z którym całe dziewięć miesięcy na podczymaniu wszystkie maje znajome które nie mogły mieć dzieci dziś są szczęśliwymi matkami a niektóre po rakach żyją.

polecam , dzięki niemu mam ślicznego synka, groziło mi poronienie w każdej chwili.Całą ciążę leżałam w domu , a nie w szpitalu(na szczęście), zastosował wszystko co jest możliwy bym donosiła.Zawsze, o każdej porze mogłam dzwonić.Jest lekarzem drogim , ale jeśli moja druga ciąża będzie taka sama to na pewno prowadzić ją będzie dr Szpurek

Miałam ogromne problemy z zajściem w ciążę, ale dzięki obranej przez dr Szpurka drodze leczenia, urodziłam zdrowe dziecko. Kontaktowy, miły, choć rzeczywiście nastawiony na pieniądze i własny rozwój zawodowy (sympozja, nowe metody leczenia), a mniej na rzetelne udzielanie informacji pacjentce.W tej chwili dla mnie za drogi- z ktg, pod koniec ciąży płaciłam za wizytę ok 200 zł. Wizyt było kilka (urodziłam 12 dni po terminie...)

Dzięki panu doktorowi mam niepełnosprawne dziecko!Gdyby nie jego brak kompetencji(!!!)mój synek byłby zdrowy.Nie wyraził zgody na cięcie nawet ,gdy inne zdanie mieli koledzy po fachu.Stało się tak,ponieważ nie chcieliśmy przed porodem zapłacić za usługę!!!Jeśli masz za dużo pieniążków nie martw się pan doktor zaopiekuje się nimi:).ODRADZAM!!!!

jestem bardzo zadowolona. dzięki niemu mam dwójkę dzieci!

Bardzo polecam docenta, naprawdę, dzięki niemu mamy zdrowego synka, a inni lekarze mówili, że nie ma szans, po pół roku leczenia byłam w ciąży. Jest rewelacyjny. Nie możemy z mężem się nagadać z nim:) Odbiera komórkę nawet późnym wieczorem, przy porodzie go nie było ale cały czas na tel. z mężem i sam wydzwaniał do lekarzy, położnych, a nikto go o to nie prosił, nawet w szpitalu bardzo go poważają. Z czystym sumieniem-to najlepszy dr jakiego mogłam sobie wymarzyć.

Od 7 lat jestem pod opieką tego lekarza, dzieki jego opiece mam już 6 letnie dziecko, 2 poronienia po których rewelacyjnie się mną zajął Pan doktor, a teraz oczekuje kolejnego dzieciatka i gdyby nie on to nie wiem czy udałoby mi się tą ciążę utrzymać, bo zały czas jest zagrożona. Owszem nie ukrywa, że pracuje za pieniądze ale takie czasy, nikt niczego nie robi za darmo. Cały czas się dokształca co znacznie pomaga w leczeniu, jest dostepny o każdej porze, zawsze pomaga i doradza. Do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak trafiłam do szpitala to zajął się mną bardzo dobrze. Dal mnie to świetny lekarz, ale każdy musi sam zdecydować. Myślę, że jednak do stałych pacejntek podchodzi też inaczej, bo już je zna.

Pan dr Szpurek mowi wiecej o sympozjach, w ktorych bral udzial, niz o stanie zdrowia pacjentki. Udziela zdawkowych informacji o leczeniu. Gabinet ma dobrze wyposazony w sprzet medyczny, ale nie pomyslal o przebieralni lub chocby parawanie dla pacjentek i trzeba sie rozbierac przy nim na krzeselku, co jest bardzo krepujace.

Zdecydowanie nie polecam. Bez pytania wykonał "na szybko" komplet badań, za które zapłaciłam duże pieniądze.Niczego nie tłumaczył. Badanie było nie tylko nieprzyjemne ale wręcz bolesne.

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM URATOWAŁ MI DZIECKO POLECAM GO WSZYSTKIM KOBIETOM

Powierzchowny, nastawiony na kasę, czego nie ukrywał

Najlepszy lekarz!!!Ogromna wiedza,zawsze odbiera telefon,miły,kompetentny,swietny specialista!!!

nie polecam.ten doktor chciał za odpowiednie pieniądze,prywatnie, wyleczyć mi nadżerke, której jak się okazało po konsultacji u innego ginekologa -NIE BYŁO!!!!!!!!!!

Nie uprzejmy, nieczuły wręcz wredny, nie tłumaczy postępowania, brak kultury osobistej, nie przejmuje się problemami pacjentek stanowczo odradzam!! NIE POLECAM!!

pieniądze zmieniają człowieka!!!Chyba za dużo ich ma,bo nie traktuje klientek poważńie!!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam Pana doktora, opiekował się moją żoną przez cały okres jest fachowcem z najwyższej półki. Konkretny zawsze ma czas dla pacjenta odbiera telefony w sytuacjach awaryjnych.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny