Dariusz Szpurek

Dr. Dariusz przez cały okres ciąży (pierwszej) prowadził mnie w sposób bardzo dobry, wręcz książkowy. Za każdym razem czułam się bezpiecznie, każdy etap objaśniony - dzięki czemu wiedziałam co mnie czeka, co może się wydarzyć, a w momencie małych dolegliwości odpowiednio reagował. Ponadto Panie na recepcji... bardzo przyjemne, otwarte. Polecam serdecznie.

Ponadto Panie na recepcji... bardzo przyjemne, otwarte.

Polecam serdecznie.

Pan Profesor to pełny profesjonalista. Mieliśmy z żona wiele wizyt przed narodzeniem córeczki i przez ten cały czas aż do narodzin wszystko odbywało się w sposób zorganizowany i przemyślany. Żona od samego początku otrzymała pewne zalecenia które były trafne i potrzebne, a do tego byliśmy wdzięczni za zobrazowanie sytuacji po każdym spotkaniu jak i omówieniu następnych etapów. Dla rodziców pierwszego dziecka to wszystko miało duże znaczenie. Dziękujemy i polecamy.

Pan Profesor to pełny profesjonalista.

Dla rodziców pierwszego dziecka to wszystko miało duże znaczenie.

Dziękujemy i polecamy.

Nie polecam zero podejścia do pacjenta. Brak zrozumienia że można się po prostu wstydzić i bać. Raczej nastawiony na kasę niż na dobro pacjenta.

No cóż lekarz może i dobry miły ale tylko w swoim prywatnym gabinecie.Kiedy trafiasz do Niego na oddział wszystko się zmienia nie ma informacji co kiedy i kto wykona zabieg, zero podejścia czułam się okropnie i jeszcze przy każdym badaniu widownia. Minoł już jakiś czas a ja ciągle mam stres i budzę się w nocy zlana potem bo widoki ze szpitala wracają przed oczy. Może to wina naszej służby zdrowia ale w końcu to Pan Profesor jest tam ordynatorem i powinien utrzymać standard ze swojego prywatnego gabinetu.

Do profesora trafiłam z polecenia, przejął prowadzenie mojej ciąży w jej drugiej połowie. Na każdej wizycie było wykonane badanie +Usg, wszystko zawsze wytłumaczone. Prof. zawsze odpowiadał na moje pytania, był miły i serdeczny. Urodziłam bezpiecznie duże dzieciątko w 37tc dzięki profesorowi. Z całą pewnością polecam udać się na wizytę do tego specjalisty. Teraz również pozostaje pod jego opieką.

Urodziłam bezpiecznie duże dzieciątko w 37tc dzięki profesorowi.
Z całą pewnością polecam udać się na wizytę do tego specjalisty.
Teraz również pozostaje pod jego opieką.

Jestem pod opieką Doktora od 8lat, pomógł mi w walce z nowotworem. Zawdzięczam Doktorowi życie oraz to że mogę spędzać nadal czas z rodziną, a także cieszyć się zdrowiem. Polecam z całego serca! Dobry, życzliwy i opiekuńczy Człowiek!

Polecam z całego serca! Dobry, życzliwy i opiekuńczy Człowiek!

Fantastyczny lekarz, życzliwy i pomocny. Prowadził moją ciążę.Dziś mam śliczną córeczkę. Polecam z całego serca:)

W moim przypadku zanim trafiłam do Profesora, byłam u dwóch innych lekarzy usłyszałam dwie różne diagnozy. Przerażona, umówiłam się do doktora na wizytę. Już w trakcie badania Pan doktor tłumaczył co gdzie, później przedstawił jakie kroki można podjąć. Jestem po operacji i udało się usunąć mięśniaka olbrzyma. Jestem bardzo zadowolona i gorąco POLECAM PROFESORA!!!

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz!!! Gdyby nie doktor Szpurek dzisiaj nie tuliłabym mojej córeczki. Miałam to ogromne szczęście trafić w szpitalu na tego cudownego człowieka. Szybka decyzja i profesjonalizm uratowała życie mojej córeczce. Po porodzie często przychodził i interesował się nami 😊 przemiły człowiek. Bardzo polecam !

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz!!!

Lekarz tylko na papierze, niemiły, ham, robi sobie nic z pacjenta... To biznes a nie lekarz. Odradzam kontakt z takimi ludźmi. Kobieta po 2 cesarkach z zagrożona poprzednia ciąża przez przechodzenie terminu i utopienie się dziecka at ten pożal się Boże 'lekarz' każe czekać aż nie zacznie rodzic co grozi śmiercią dziecka!!!!