Dariusz Więcko

Endokrynolog

1,5
2,5

Po trzech wizytach i badaniach zrobionych dwukrotnie był w stanie określić chorobę. Jednak brakowało mi kompleksowego podejścia. Bardzo dobry specjalista, ale niechętnie tłumaczy możliwe przyczyny czy dalszy przebieg leczenia. Po

Nie polecam w ogóle. Pan doktor nastawiony na szybki zarobek i odbębnienie pacjenta. Sugerowałam się pozytywnymi opiniami o tym panu-a teraz wydaje mi się że on sam i jego znajomi mu te opinie wypisali. Nie dał mi dojść do słowa-nie mogłam wymienić żadnego z objawów, które mnie zamęczają-pan doktor stwierdził od razu że nie jest bogiem i nie wie czemu ja się tak męczę. Spojrzał tylko na wynik TSH -stwierdził,że bardzo dobry i że nawet jeśli mam hashimoto ,to tego się nie leczy na tym etapie. Kolejny lekarz leczący wyniki a nie człowieka! Nie polecam nikomu,chyba że kogoś stać na wyrzucanie 150 zł w błoto-mnie akurat nie stać i wydaje mi się że nikt nie chodzi do lekarzy dla przyjemności i tracenia pieniędzy tylko szuka pomocy...szkoda że tak wielu konowałów nastawionych na kasę siedzi na miejscach lekarzy;(