Właściciel Kliniki Luxdentica. Studia stomatologiczne ukończył w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2012-2013 odbył studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Wolfganaga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł umiejętności implantologa.Od 2009 roku zajmuje się implantologią, która stała się główna dziedzina jego pracy.Wieloletnie doświadczenie z dziedziny protetyki stomatologicznej pozwala urzezcywistniać marzenia swoi...

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Konkretny, miły no i z ogromną wiedzą. Tłumaczy i wyjaśnia przebieg leczenia i do tego jest cierpliwy. Nie zamierzam zmieniać na innego!!!

Wiele już dobrego napisano o panu doktorze - ja mogę w zasadzie tylko dodac, ze wszystko to prawda. Kompetentny lekarz, miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam i pozdrawiam. Marcin

Polecam Pana doktora. Człowiek miły, z podejściem do pacjentów, widać że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Trafiłam do niego w ostatnim możliwym momencie, parę dni później i zęba nie dałoby się uratować. Udzielił mi naprawdę fachowej pomocy, dzięki czemu ząb uratowany, a ja w końcu nie cierpię z powodu bólu.

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Zdecydowanie polecam pana doktora - miły, kompetentny stomatolog. Co prawda spotkaliśmy się w niemiłych okolicznościach, bo musiałam usunąć dwie ósemki, ale naprawdę pełen profesjonalizm i pewność lekarza pozwoliły mi nie spanikować. Oczywiście nie było to zbyt przyjemne, ale finalnie poszło całkiem dobrze. Szybko, sprawnie i bez bólu.

Pan doktor godny polecenia i pięciu gwiazdek! Świetny specjalista jeśli chodzi o implanty, w zasadzie odbudował mój uśmiech i przywrócił mi tym samym pewność siebie. Przeszłam kilku lekarzy w Krakowie właśnie pod kątem implantów, ale żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak dr Wilisowski. Wizyty przebiegały konkretnie, merytorycznie, w miłej atmosferze. Gorąco polecam każdemu, kto rozważa implanty.

Super lekarz! Polecam w 100%. Jestem po usunięciu zęba i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona Panem doktorem. Profesjonalny, uprzejmy, cierpliwy a cały zabieg przebiegł sprawnie i dziś już nawet nie pamiętam, że miałam usuwanego zęba. Zresztą na pochwałę zasługuje także cała obsługa miejsca, w którym przyjmuje Pan doktor :)

Jak na mój pierwszy raz u Pana dr wizyta przebiegła bardzo pomyślnie. Wygląda na to, że zdecyduje się też u nich robić implanta:)

Mój ząb niestety wymagał leczenia kanałowego. Z racji tego, że już chodziłam do dr Wilisowskiego wcześniej gdy pracował w innym gabinecie i miałam o nim jak najlepsze zdanie, udałam się do luxdenticy gdzie pracuje obecnie. Leczenie było dość pracochłonne ale wszystko dobrze przebiegło:) No i polecam!