prof. dr hab. n. med. Dariusz Witoński

Niestety nie polecam. Wybrałam się do doktora Witońskiego w celu leczenia kolana po silnej kontuzji. W momencie wizyty noga była usztywniona w szynie. Profesor naturalnie rozciął ją, badanie trwało max 15 minut. Byłam przerażona, gdyż kolano było narażone na kolejny uraz w momencie nawet minimalnego zgięcia kończyny. Doktor Witoński parokrotnie rzucał uszczypliwe komentarze między innymi stwierdził, że potrzeba mi psychologa gdyż mam kiepskie nastawienie, wypisał ćwiczenia na noge i zlecenie na orteze umozliwiajaca zgięcie nogi bez możliwości jej skrzywienia czy wypadku. Dwa dni później pojawiłam się u Pana doktora ponownie, gdyz żaden lekarz państwowy nie chciał wystawic mi zlecenia w związku z czym musiałabym ponosić 100% kosztów za sprzęt (wczesniej pozwoliłam sobie zapoznać się z zasadami i procedurami, odnoszącymi sie do tego ze lekarz prywatny moze bez ponoszenia żadnych kosztow przepisać takie zlecenie - zmiana przepisow nastąpiła niedawno, widocznie doktor nie zapoznał sie z nowymi zasadami )

Pan Witoński był bardzo nie kulturalny, wyprosił mnie z gabinetu, stwierdził cytuje "to nie jego problem, on nie będzie za mnie płacił, tam sa drzwi, skończył ze mna, mam sie leczyć gdzie indziej, nie bedzie o niczym słuchał, mam wyjsc i zabrać te przepisy" . Prawie ze łzami w oczach prosiłam żeby podpisał zlecenie na orteze, w końcu nic Go to nie kosztuje, argumentując dodatkowo całą sytuację tym, że jestem w rozcietej szynie zawiniętej bandażem, że zwyczajnie nie stać mnie na orteze bez ulgi, zeby mi pomógł bo mam związane ręce i taki rozwalony gips bardziej szkodzi niż pomaga. Kazal wyjść mówiąc ze Go "zirytowałam swoim zachowaniem". Po prostu chamstwo.. Koniec końców trafiłam na swietnego lekarza którego diagnoza CAŁKOWICIE różni się od tej postawionej przez "doktora" Witońskiego. Zostałam wysłana na USG, rezonans o którym pan Witoński nawet nie wspomniał.. Prawdopodobnie słuchając Jego "złotych" rad, zostałabym z przeprostem nogi i uszkodzoną rzepką do granic możliwości. Nie polecam, żaden lekarz NIGDY w ten sposób mnie nie potraktował. Łatwo brać niemałe pieniądze niestety nie łatwo być człowiekiem z kulturą i profesjonalistą.

Najlepszy ortopeda w Łodzi, uchronił mnie przed operacją kolana. Wystarczyło posłuchać mądrego lekarza, pomęczyć się przez ponad rok z rehabilitacjami, chodzenie o kulach też było uciążliwe, ale systematyczność i upór w dążeniu do sprawności pomogło. Obecnie kolano nie boli, mięsień czworogłowy odbudowany. Inny lekarz zakwalifikował mnie do operacji, która by mi tylko zaszkodziła. Ciężko mi było zrozumieć dlaczego Pan prof. nie chce mnie operować, wydawało mi się, że tak byłoby szybciej,ale przekonałam się po czasie, prof. Witoński ma rację w 100%. Dziękuję bardzo, wspaniały człowiek, szanujący czas pacjenta. Moja pierwsza wizyta trwała 45 min. U innego lekarza płaciłam 150 zł. za 15 min. (przez rok byłam na kilku wizytach, które doprowadziły mnie do krytycznego stanu, nie byłam w stanie zgiąć kolana, utykałam, nawet nie byłam w stanie stanąć na chorej nodze, żadne leki przeciwbólowe nie uśmierzały tego potwornego bólu). Dobra diagnoza to podstawa. Warto zaufać, bo to fachowiec najwyższej klasy. Dziękuję Panie profesorze. Aleksandra

Szkoda pieniędzy. Płacisz dwieście złotych, wizyta ogranicza się do postawienia diagnozy, a wiadomo że do Pana Profesora trafiają w większości ludzie którzy znają albo podejrzewają jaki jest problem i potrzebują konkretnego zabiegu. Takiej pomocy tam nie znajdziesz, wychodzisz i jesteś w punkcie wyjścia.

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz ! Kompetentny, precyzyjny i, co się rzadko zdarza, ,,z sercem na dłoni,,. Nie byłam u niego prywatnie !!!!!!!!! To ważne !

Nie byłam u niego prywatnie !!!!!!!!! To ważne !

zdecydowanie polecam!!! Jedyny lekarz, który podjął się leczenia mojego urazu kolana (wiele znanych nazwisk - m.in. w Warszawie czy Otwocku - po przejrzeniu dokumentacji medycznej odmówiło mi leczenia - głównie ze względu na komplikacje po źle wykonanej artroskopii). Profesor pomógł mi w 1,5 mca całkowicie stanąć na nogi i chodzić bez kul. niedlugo czeka mnie operacja rekonstrukcji ACL... prof Witonski to swietny lekarz; polecam :)

Po przeczytaniu pozytywnych komentarzy,miło zachęcony umówiłem wizytę (mój dojazd 100km)jadąc napotkałem na dwugodzinny korek,będąc prawie na miejscu telefonuję do rejestracji,informuję o 5 min spóźnieniu,otrzymuję od pani odpowiedź cytując pana Witońskiego,"może pan sobie zawracać z powrotem do domu" mimo to docieram do lekarza i proszę o wizytę,lecz otrzymuję bezwzględną odmowę z wyczuwalnym syndromem ojca despoty z tyranią dziedziczną (koniecznie ukarać za spóźnienie). Wizyta u pana Witońskiego trwa 15 min,za mnie wszedł bez uszczerbku czasu następny pacjent , wystarczyło zrobić małą roszadę by mnie przyjąć. Z drugiej strony tak sobie myślę 15 min wizyta - 190zł, istna maszynka do robienia pieniędzy,gdzie tu czas na ludzkie odruchy? Szybko straciłem zaufanie do takiego lekarza. Mnie, komentarze na temat pana Witońskiego, wprowadziły w błąd.

bardzo przemiły lekarz. Ostrożnie bada pacjenta po czym tłumaczy wszystko co robił. Po poproszeniu o wyjaśnienie ponowne chętnie omawia. Co tu dużo pisać-świetny lekarz, a tych coraz mniej. POLECAM

Wizyta prywatna z usg kolana. Nie wszystko dało się poprawić po "leczeniu" w Koperniku przez imć ord.Kmieciaka. Artroskopia na Drewnowskiej i jet OK',lepiej już nie będzie.Polecam tego lekarza.

Fachowiec po zbadaniu potrafil stwierdzic co dolega nie czytajac dokumentacji np.usg,RM Uprzejmy i majacy czas dla pacjenta

Absolutny fenomen! Specjalista najwyższej klasy i wiem co mówię, bo już - niestety - miałem do czynienia z kilkoma ortopedami (od stawów kolanowych). Wszystko cierpliwie wyjaśnia i emanuje niespotykaną kulturą osobistą. Wizyta jest droga, ale to jednak profesor i są to pieniądze dobrze wydane (tę opinię umieściłem również w innym portalu).