dr n. med. Dariusz Woszczyk

Hematolog

polecam

polecam

Wspaniały lekarz, uprzejmy, życzliwy życzę każdemu jak już zachoruje aby mógł trafić do takiego lekarza. W każdym przypadku stara się pomóc

Być może ma jakąś wiedzę, ale takiego nieprzyjemnego i ordynarnego lekarza jeszcze nie spotkałam na swojej drodze. Odradzam.

Dzięki Niemu żyję już 6 lat " na kredyt". polecam bardzo, przede wszystkim Człowiek a potem dopiero lekarz. Konkretny, zdecydowany, pewny, bez owijania w bawełnę i tak ma być.

chodzilam do doktora do cm graniczna w katowicach przez ponad rok. mam lekka anemie niby nic strasznego, ale karmil mnie zelazem (falvitem bez recepty) i mimo braku poprawy wynikow nie robil zadnych dodatkowych badan ani nie zmienial lekow. sympatyczny ale chyba za duzo ma pacjentow a przychodnia nie jest miejscem dla niego

Za dużo pacjentów do przyjęcia , jak na jednego człowieka, w bardzo krótkim czasie (a przecież to lekarz !).

rzeczowy, kompetentny, profesjonalny. Lecze się u niego już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim słucha pacjenta i nie lekceważy.

Leczylam u Niego ziarnice zlosliwa ze skutkiem pozytywnym - po nieudanym leczeniu w Spitalu w Opolu.Jest to lekarz o bardzo wysokim poziomie wiedzy,uczciwy, uczynny,poswiecajacy pacjentom duzo czasu,Jest bardzo lubiany przez chorych. Polecam Go wszystkim potrzebujacym.

wg mojej opinii lekarz bardzo obojetny, po kolejnej wizycie u niego mialem wrazenie ze nie obchodzi go moj stan zdrowia, nie potrafie tego zrozumiec, ogolnie szpital i lekarze na ul katowickiej w Opolu ciesza sie bardzo zla opinia, w stosunku do pacjenta podchodza niezwykle obojetnie, niestety bylem i niestety widzialem, widze tutaj ze niektorzy go chwala, niektorzy nie, byc moze zalezy to jaka noga pan doktor wstal danego dnia, nie wiem,

Lekarz który uratował mi życie :)najwyższa ocena, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego :) http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,5326876.html