dr n. med. Dariusz Żak

Chirurg onkolog

Byłam operowana przez Pana doktora Żaka w szpitalu im. Św. Wincentego( nowotwór esicy). Operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Wiedza, zaangażowanie i kultura osobista doktora-nie mogłam trafić lepiej. Dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego dobrego.

Pan doktor operował mi tarczyce w szpitalu Lux-med na Wincentego .Mogę tylko raz jeszcze podziękować ,kultura ,osobista ,szacunek do pacjenta ,punktualnosc ,ogromna wiedza i zaangazowanie i tak mozna wymieniac bez końca .Kazdemu pacjentowi życzę spotkania takiego lekarza .Przepraszam doktorze wiem jak wielu ma Pan pacjentów ale musze polecać.Kłaniam sie nisko i dziękuję raz jeszcze.

Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi Dariuszowi Żak oraz zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału chirurgii onkologicznej Szpitala św. Wincentego Lux Med w Warszawie za wzorowe przeprowadzenie zabiegu RPLND i leczenie pooperacyjne naszego syna Pawełka. Szpital ten jest placówką o najwyższych standardach leczenia i opieki onkologicznej w Polsce. Pan Dr. Dariusz Żak jest wspaniałym lekarzem o wielkiej empatii do pacjentów, ciepłym i bardzo życzliwym podejściu do chorego. Dzięki wielkiemu sercu i życzliwości Pana doktora nasz syn odzyskał wiarę i nadzieję w trudnym leczeniu nowotworu. Dziękujemy bardzo.

Dziękujemy bardzo.

Z całym sercem polecam dr.Zaka oraz jego zespół lekarzy że szpitala Magodent..Świetny lekarz i profesjonalna obsługa szpitala.. Dziękuję za przeprowadzoną operację tarczycy...duzo zdrowia i sił w wykonywaniu tak trudnego zawodu panie dr. DARIUSZU ŻAK ..

Dziękuje za wspaniałą opiekę i wykonaną operacje . Niech spływają na Pana wszelkie łaski i błogosławieństwo na Pana pracę .

Dziękuje za wspaniałą opiekę i wykonaną operacje .
Niech spływają na Pana wszelkie łaski i błogosławieństwo
na Pana pracę .

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

Udałam się do szpitala w Wieliszewie na konsultacje związaną ze znamieniem. Trafiłam do dr Żaka i nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia, że w ogóle coś takiego jest możliwe. Zwykle czas oczekiwania na zabieg usunięcia trwa do kilku tygodni mój został wykonany w ciągu godziny. Pacjent w tym szpitalu nie czuje się jak zło konieczne. Dr Żak natomiast to profesjonalista wzbudzający ogromne zaufanie, niezwykle miły i serdeczny człowiek. Magdalena K.

Pod koniec czerwca 2012 roku trafiłem do szpitala w Wieliszewie z rakiem żołądka, pomimo mojego wieku (80 lat) zostałem obdarzony niesamowitą opieką ze strony pielęgniarek oraz dr. Żaka, który operacyjnie wyciął część mojego żołądka. W dzisiejszych czasach nie na co dzień trafia się na tak wspaniałych lekarzy, od samego początku pobytu w szpitalu obdarzyłem go 100% zaufaniem. Polecam. Stanisław Paź.

w dniu 04.10.2012 byłem operowany na raka jelita przez dr. Dariusza Żak w rewelacyjnym szpitalu onkologicznym w Wieliszewie. Żyję na tym Świecie 63 lata i dotychczas nie spotkałem się z tak genialnym lekarzem i człowiekiem. Wyjątkowej klasy specjalista, wzbudzający od pierwszego spotkania 100% zaufania. w tak trudnej sytuacji zdrowotnej byłem całkowicie spokojny o wynik zabiegu, ponieważ wiedziałem, że w lepsze ręce już nie mogłem trafić. Panie doktorze-nigdy nie zapomnę tego, co Pan dla mnie zrobił. Sam nowoczesny szpital, jest najlepszym dowodem, że można w prywatnej placówce AM stworzyć warunki, o których nikomu się nie śniło. Szkoda tylko, że nasi ograniczeni parlamentarzyści, nie rozumieją słowa prywatyzacja. Szpital, jak większość w dobie kryzysu, również boryka się z problemami finansowymi, ale tam tego pacjent nie odczuwa, w myśl hasła przewodniego w tej placówce, czyli "Pacjent jest najważniejszy" i to jest całkowita prawda. Zdecydowałem, że w miarę moich możliwości dołożę swoją cegiełkę na wsparcie finansowe dla takiej placówki.przez 9 dni pobytu w szpitalu spotykałem się bez przerwy z ciepłem i troską o pacjenta całego personelu lekarskiego i pielęgniarek, które sprawiały, że każdy pacjent czuł się jedyny i wyjątkowy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.
Krzysztof Gołaszewski

W lipcu i sierpniu byłam operowana przez Pana doktora Żaka w szpitalu w Wieliszewie.Mam raka złośliwego sutka i 35 lat.Każdemu człowiekowi życzę takiego lekarza,takiego podejścia do pacjenta ,takiej rzetelnej informacji i podejścia! Leczenie operacyjne to jedno ,jednak podejście tego człowieka już po zabiegu i prowadzenie pacjenta jest równie wspaniałe!!!Boli,coś niepokoi-wizyta w szpitalu i konsultacja:)))Dziękuję P.Doktorze.Kłaniam się .Ania W