lek. dent. Dariusz Żakowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Polecam z całego serca, odwala kawał dobrej roboty. Implant zęba zdobiony idealnie. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego specjalisty :)

Najlepszy dentysta który leczył moje zęby. Polecam , profesjonalne podejście do pacjenta i miła atmosfera

Najlepszy dentysta który leczył moje zęby.
Polecam , profesjonalne podejście do pacjenta i miła atmosfera

Jestem pacjentką Doktora od ok. 20 lat. Dwadzieścia lat temu podjął się skomplikowanego leczenia moich zębów, z sukcesem. Lekarz godny zaufania i polecenia!

Przed 20 laty wykonywal Pan Doktor Zakowski u mnie zabieg hirurgiczny i protetyke w ocenie mojego lekarza Niemca/ bowiem mieszka od 13 lat w Niemczech/ super wykonana praca . W zeszlym roku 2019 wartalo kilka razy pokonywac odleglosc 850 km . Pan Doktor wykonal skomplikoawny komleksowy zabieg + protetyke na piatke z + w mojej ocenie i ocenie mojego miejscowego stomatolog. kompetecja i profesjonalnosc kultura osobista pana Doktora bardzo mila atmosfera ..wiecej takich lekarzy .wspolpracuje z bardzo dobrymi lekarzami w gabinecie oraz bardzo dobry technikiem dentystycznym. Dziekuje za piekne usmiech Panie Doktorze !!!!!

bardzo, bardzo mocno polecam. Moja córka panicznie bała się dentysty - podanie gazu rozweselającego spowodowało , iż dziecko nie pamięta z wizyty borowania..... jak najbardziej polecam

Ten lekarz nie spełnił moich oczekiwań, myślę że za dużo pacjentów przyjmuje w danym dniu, przez to nie ma wystarczająco czasu dla pacjenta.

Znakomity uprzejmy i posiada ogromną wiedzę. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Wykonuje bardzo trudne i skomplikowane zabiegi.Apeluje do wszystkich mam jeśli chcecie aby wasze pociechy miały śliczne uśmiechy bez bólu co ważne to wybierzcie właśnie Tego Lekarza

Perfekcjonista.Rewelacyjny chirurg i implantolog.Pasjonat szanujacy czas pacjenta. Polecam takze dla dzieci niespotykane podejscie i umiejętnosci

Bardzo dobry lekarz. Dałam mniejszą ocenę za poświęcony czas, ale reszta na 5!

Bardzo dobry lekarz. Dałam mniejszą ocenę za poświęcony czas, ale reszta na 5!

Lekarz pasjonat godny polecenia. Zawsze stara sie uratować zęba zanim podejmie deczyje o jego usunięciu. Realizuje zabiegi ratujace przed itratą zębów w paradontozie. Jestem pacjentka doktora już od 9 lat.