Dariusz Zatoński

Laryngolog

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość. Anna Sz.

Wzbudza zaufanie i tłumaczy istotę choroby,gabinet przyjemny ,dobre wyposażenie i nie pobiera dodatkowych opłat za badanie słuchu .jestem zadowolony i polecam jego znajomym.Zly dojazd do gabinetu.M.P

bardzo miły lekarz, byłam z moja niespełna 4-letnia córką. budzi duze zaufanie i ma podejscie do małych pacjentów. zdjagnozował szybko i trafnie.

JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNYM LEKARZEM, POLECAM GO WSZYSTKIM I NIE ZNAM OSOBY, KTÓRA BYŁABY NIEZADOWOLONA. MOŻNA CHODZIĆ PO RÓŻNYCH LEKARZACH I WYDAWAĆ PIENIĄDZE ALE JEŻELI KTOŚ MA NAPRAWDĘ POMÓC TO TYLKO ON, WIEM CO MÓWIĘ, MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE!!!!!!!!

Polecony mi przez przyjaciół ze Zgorzelca.Drogi ale naprawde warto oodwiedzic jego gabinet gdy inni zawodzą.Gdy poprosiłAM ABY ZOPEROWAŁ NASZE DZIECKO

Jako lekarz wzbudza ogromne zaufanie,potrhafi zazartowac i ma świetne podejście do dzieci.Nasza córeczka jedynie u p.doktora pozwala się badać bez strachu i płaczu .M.M

Lekarz godny polecenia miły, fachowy i uprzejmy.

Lekarz godny polecenia miły, fachowy i uprzejmy.

byłam raz u tego lekarza wychodząc byłam zadowolona ale leki które przepisał nie zbyt pomogły.

Profesjonalista w każdym calu miłe podejście do dzieci

Profesjonalista w każdym calu miłe podejście do dzieci

Lekarz do którego warto sie udać jak mam duże problemy zdrowotne i trwa to za długo.Pomogł moim Rodzicą,teraz moim dziecią.Polecam i mimo dużej odległosci do Lubania z Jeleniej Gory warto odwiedzić tego lekarza.R. G