Dariusz Zatoński

Laryngolog

Opinii36

Anna Szafrańska

17.07.2014

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość. Anna Sz.

06.10.2012

Wzbudza zaufanie i tłumaczy istotę choroby,gabinet przyjemny ,dobre wyposażenie i nie pobiera dodatkowych opłat za badanie słuchu .jestem zadowolony i polecam jego znajomym.Zly dojazd do gabinetu.M.P

09.05.2012

bardzo miły lekarz, byłam z moja niespełna 4-letnia córką. budzi duze zaufanie i ma podejscie do małych pacjentów. zdjagnozował szybko i trafnie.

16.10.2011

JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNYM LEKARZEM, POLECAM GO WSZYSTKIM I NIE ZNAM OSOBY, KTÓRA BYŁABY NIEZADOWOLONA. MOŻNA CHODZIĆ PO RÓŻNYCH LEKARZACH I WYDAWAĆ PIENIĄDZE ALE JEŻELI KTOŚ MA NAPRAWDĘ POMÓC TO TYLKO ON, WIEM CO MÓWIĘ, MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE!!!!!!!!

21.08.2011

Polecony mi przez przyjaciół ze Zgorzelca.Drogi ale naprawde warto oodwiedzic jego gabinet gdy inni zawodzą.Gdy poprosiłAM ABY ZOPEROWAŁ NASZE DZIECKO

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lubań"?

7 Dywizji 12

Torowa 12
Gabinet specjalistyczny
Batorego 16
Zgorzelec
NZOZ "PROMED" Sp. z o. o.
Różyckiego 6
Jelenia Góra