Dariusz Zatoński

51,131604515,28619870 75 722 49 86
darzat@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
36 opinii

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość. Anna Sz.

Wzbudza zaufanie i tłumaczy istotę choroby,gabinet przyjemny ,dobre wyposażenie i nie pobiera dodatkowych opłat za badanie słuchu .jestem zadowolony i polecam jego znajomym.Zly dojazd do gabinetu.M.P

bardzo miły lekarz, byłam z moja niespełna 4-letnia córką. budzi duze zaufanie i ma podejscie do małych pacjentów. zdjagnozował szybko i trafnie.

JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNYM LEKARZEM, POLECAM GO WSZYSTKIM I NIE ZNAM OSOBY, KTÓRA BYŁABY NIEZADOWOLONA. MOŻNA CHODZIĆ PO RÓŻNYCH LEKARZACH I WYDAWAĆ PIENIĄDZE ALE JEŻELI KTOŚ MA NAPRAWDĘ POMÓC TO TYLKO ON, WIEM CO MÓWIĘ, MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE!!!!!!!!

Polecony mi przez przyjaciół ze Zgorzelca.Drogi ale naprawde warto oodwiedzic jego gabinet gdy inni zawodzą.Gdy poprosiłAM ABY ZOPEROWAŁ NASZE DZIECKO

Jako lekarz wzbudza ogromne zaufanie,potrhafi zazartowac i ma świetne podejście do dzieci.Nasza córeczka jedynie u p.doktora pozwala się badać bez strachu i płaczu .M.M

Lekarz godny polecenia miły, fachowy i uprzejmy.

byłam raz u tego lekarza wychodząc byłam zadowolona ale leki które przepisał nie zbyt pomogły.

Profesjonalista w każdym calu miłe podejście do dzieci

Lekarz do którego warto sie udać jak mam duże problemy zdrowotne i trwa to za długo.Pomogł moim Rodzicą,teraz moim dziecią.Polecam i mimo dużej odległosci do Lubania z Jeleniej Gory warto odwiedzić tego lekarza.R. G

Rzeczowo i na temat. Opinie innych nie były przesadzone. Bardzo szybko zdiagnozował dolegliwość i znalazł rozwiązanie.

Miły i fachowy.Leczy czesto bez antybiotykow i jest bardzo solidny w prowadzeniu chorób u dzieci-operuje swietnie.Oddział w Zgorzelcu z wspaniałą obsługa pielegniarską Polecam A.W Jel,G

To najlepszy lekarz jakiego znam - nie tylko pod wzgledem laryngologicznym. Uczciwie, bez wymuszania wizyt, bez dziwnych badań, prosto z mostu. Wszystko wytlumaczy, wszystko wyjasni. Wizyta krótka i droga, ale skuteczne porady. Duże doświadczenie, super podejście, ludzki. Czego chcieć więcej? Poza tym jak z mamą pojechaliśmy do Warszawy (mama ma raka krtani), to nawet tam okazalo się, ze doktor ma świetną reputację, i lekarze z warszawy i pacjenci wypowiadają się o nim z szacunkiem. Dziekuję doktorze.

BARDZO MIŁY W STOSUNKU DO STARSZYCH OSÓB i CIERPLIWY -BADAŁ MOJEGO OJCA NA SŁUCH OKOLO 15 MIN.cAŁY CZAS TŁUMACZYŁ ABY SIE OJCIEC NIE DENERWOWAŁ I NIE SPIESZYŁ.pOLECIŁ APARAT SŁUCHOWY -OJCIEC JEST BARDZO SZCZESLIWY. gRATULUJE mICHAŁ K

Mily lekarz,porzadny gabinet,dobra i fachowa porada.Bardzo skuteczne zalecenia dla naszego dziecka.Dziekuje Maria S

Bardzo zdecydowanie doradził nam jak postąpić z dzieckiem niedosłyszącym i czesto chorującym -odtawilismy na 4 miesiące dziecko z przedszkola i usunełismy 3 migdałek -słuch b.dobry od 4 misiecy bez anginy i nie chrapie M.K

Jako pacjentka jestem bardzo zadowolona z fachowosci i dobrej dostepnosci do tego lekarza-można umowic sie telefonicznie. Dobrze aby gabinet był w centrum miasta.Moja mama ma trudnosci z dojazdem z Jeleniej Gory i dojsciem do gabinetu Anna Z

Gabinet trudny do odnalezienia o ile nie zna sie Lubania.Jednak fachowość i bardzo miłe usposobienie p.doktora warte zachodu.Polecam go jako lekarza moim znajomym i Rodzinie -AS W zgorzelcu na oddziałe laryngologii ma bardzo fachowy i miły zespoł

Bardzo grzeczny i fachowy -niestety mimo,że prywatnie byłam na wizycie do Szpitala kieruje drogą służbowa-przez sekretariat.Długo czekałam na termin ale swietnie sie skonczyło-dziekuje Jemu i świetnemu personelowi-pielegniarki przemiłe JJ

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz ,trochę mnie jako matkę dziecka uspokoił,ze niedosluch u dziecka jest do wyleczenia i faktycznie po operacji dziecko dobrze słyszy.Poprzedni laryngolog tylko mnie straszył,że już za pózno i wpędził mnie w nerwice.Polecam doktora z czystym sumieniem .Alicja R

Miły ,życzliwy i dostępny.Stara sie dzieci nie leczyć antybiotykami.Polecam W.Z

Polecam. Super fachowiec. Uczciwie - ale nie da rady w prywatnym gabinecie skrócić terminu przyjęcia do szpitala. Z drugiej strony - kolejki w szpitalu są akceptowalne w porównaniu do innych oddziałów laryngologicznych. Uprzejmy. Leczenie które stosuje pomaga mi. Polecam.

Ogólnie oceniam tego lekarza na ocenę 4+

uprzejmy w kontakcie ,potrafi wytłumaczyć przyczyny dolegliwości i wyjaśnia dlaczego kieruje do szpitala(niestety w gabinecie nie można ustalić terminu przyjęcia na oddział)W Szpitalu jak sie go poprosi poprowadzi operacje i nie trzeba dodatkowo płacić.Bardzo przyjemny personel szpitala w Zgorzelcu.Tu też ich pochwalam.Kinga S

Ze względu na swoj stosunek do chorych fachowosć i pomoc w załatwianiu formalnosci polecam innym.Zdiagnozował moj niedosłuch wystawił wniosek na aparat słuchowy i mimo to że jestem młodym człowiekiem przekonał mnie dlaczego powinienem nosić aparat słuchowy.Do tej pory wstydziłem sie aparatu.dziekuje.Marek S

Nie polecam tego laryngologa. W zeszlym roku leczylam sie u niego prywatnie. Jak wizyty byly płatne, wydawal sie mily, uprzejmy... jak znalazlam sie u niego na oddziale laryngologicznym(przeprowadzal moja operacje), okazal sie zupelnie innym czlowiekiem

Nie ma lepszego lekarza! Konkretny, fachowy, w wystawieniu diagnozy bez pudła, nie ignoruje żadnej informacji, przesympatyczny, uczynny-zawsze dostępny!Polecam-sprawdzony od lat! Jeżdżę do Niego zza granicy!I moja Rodzina też. I tylko do Niego!

Leczymy się u dr. Zatońskiego całą rodziną i nigdy nie zawiedliśmy się

Potrafi dobrze i skuteczne pomóc.W sprawach trudnych-Szumy uszne od 3lat-wyjasnia sprawe dokładnie i tłumaczy dlaczego trudno osiagnąc poprawe u osoby tak schorowanej ja .Dziekuje mu i polecam innym A.Szafraniec

Polecam. Konkretne podejście do pacjenta. Skorzystałem i nie żałuję....

Trafiłem do lekarza za namowa znajomych i od tej pory także będę polecał go innym.Bardzo taktowny,tylko dojazd do gabinetu uciążliwy.W.Z

Super. Uprzejmy, zadbany, wychowany. Bardzo kompetentny. Pomogl mi po jednej wizycie (wczesniej leczylem sie miesiacami u innych lekarzy). Nie boi sie odwaznych decyzji. Polecam. Szpital i personel tez swietny. Polecam!

NIE WZBUDZIŁ U MNIE ZAUFANIA. POTRAFI BYĆ NIE UPRZEJMY.

Dobry specjalista godny zaufania

wydaje sie że jest lekarzem z powołania i lubi swoja prace a co najważniejsze jest przyjazny pacjentowi-traktuje ich z całym szacunkiem.A Młynczak

naprawdę polecam.

Wystaw opinię