dr n. med. Darwish Hamdi

Chirurg ogólny, Proktolog

dla mnie to nie lekarz, który dla jakichś celów komercyjnych wystawia opis schorzenia niezgodny z prawdą. Jego postępowanie jest nieetyczne. Traktuje pacjenta jak królika doświadczalnego, przepisuje leki co chwila inne jakby testował na zlecenie firmy farmaceutycznej. Wykonuje rektoskopie tak gwałtownie, że sprawia ból i zarysowuje ściankę odbytu. Takie mam wrażenia po 3 wizytach w przychodni szpitala przy ul. Grabiszyńskiej. rezygnuję z jego usług.

bujałem się po różnych chirurgach, zrozpaczony i wierzcie mi ten wydał mi sie najlepszy. U mnie wszystko prościutkie jak się patrzy. bardzo uprzejmy, nawet podał mi rękę przywitał sie.

uważam że leczenie wykonanywane przez doktora Hambubiego jest prawidłowo przeprowadzone. Leczyłem u niego dwie nogi i wszystko solidnie i skutecznie wyleczone. Byłem zadowolony w tracie i po ....hmmm.

Niektóre opinie są niesprawiedliwe i kłamliwe. W przychodni ul. Grabiszyńska leczę się od 2 lat,zabiegów miałem już 9. Nigdy przez ten okres nie spotkałem się ze złym traktowaniem pacjenta. Na sali pozabiegowej leży nas zawsze min 5 osób, nikt nigdy nie narzekał!!! Sądzę, że pacjenci zadowoleni, a jest ich masa, ponieważ doktor praktykuje we Wrocławiu około 30 lat, przyjmują to jako standard i nikt nie pisze chwalebnych opinii. Natomiast negatywa wystawili ludzie, którzy chcieli się zemścić za jakiś błąd doktora. Obiektywnie przez tyle lat pracy, oczywiście może się to wydarzyć. ...

"Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą"

Sprawia wrażenie prymitywa z pieczatka lekarza, ktora wystrugal sobie z ziemniaka. Ciekawe dlaczego tytuluje sie doktorem nauk medycznych jesli nie ma doktoratu? Poprawia sobie notowania chyba? czy on skonczyl jakies studia? Dobrze ze to nie jest Polak bo stracilabym zaufanie do lekarzy spotykajac takiego "przedstawiciela" zawodu.

Wizyta o umówionej porze bardzo miło porozmawiał wytłumaczył jak powstała choroba jak stosować leki. Badanie bardzo delikatnie polecam. według mojej opinii wart 100zł polecam.

Jest lekarzem idealnym pod każdym względem. Polecam wszystkim z tym wstydliwym problemem. Pozdrawiam Edyta

Nie polecam! ściągnął mi tak paznokcia u nogi że teraz mam kikuta. Gdyby nie to że miałem wtedy 17 lat i byłem mlody i głupi dawno sprawa skończyłaby się w sądzie!

Nie polecam w żadnym wypadku tego lekarza, zostałem naciągnięty na badanie za 150,00 zł + wizyta 100,00 zł z którego nic nowego nie wynikło, ponieważ przyszedłem do lekarza z kompletem badań specjalistycznych od chirurga, miałem nadzieję, że proktolog podejdzie do tematu profesjonalne, wypisał mi lekarstwa które mogłem sam kupić w aptece bez recepty i które są reklamowane w telewizji. Lekarz mało kontaktowy i chyba nastawiony na pacjentów z łapanki, wyznaczył mi wizytę za m-c za którą miałem znowu zapłacić 200,00 zł. ODRADZAM !!!!!!!!!

Owszem pan doktor nie jest zbyt rozmowny ale jak ja zaczęłam gadać to i on się rozgadał.Myślę,że jest przyzwyczajony do ludzi narzekających i zawstydzonych.Można się z nim wspaniale dogadać a cieszy się bardzo gdy słyszy,że pomógł.Byłam na NFZ i nie płaciłam ani grosza!Ogólnie bardzo przyjemna poradnia(byłam w szpitalu na Grabiszyńskiej).Wszyscy bardzo sympatyczni i potrafią wyluzować człowieka przy tak wstydliwych badaniach:)