mgr Dawid Karol Kołodziej jest psychoterapeutą, pedagogiem, mediatorem, trenerem i hipnoterapeutą. Prowadzi szkolenia jako coach, wprowadza i wspiera działalność firm oraz organizacji pozarządowych. Wprowadza, modeluje i restrukturyzuje sposoby zarządzania w firmach.

Ukończył studia magisterskie z pedagogiki resocjalizacyjnej oraz doradztwa zawodowego i personalnego. Prowadzi psychoterapię indywidualne i grupowe dla osób szukających pomocy. Szkoli kadry pedagogiczne i psychologiczne, pomaga ludziom i organizacjom odnajdywać oraz osiągnąć zaplanowane cele.

Jego zainteresowania naukowe skupiają się na obszarach psychologii i pedagogiki społecznej. Posiada liczne osiągnięcia w obszarach tych nauk.
Uzyskał tytuł praktyka hipnoterapii oraz innowacyjnego edukatora przez światowych liderów.

Pełni funkcję Prezesa Zarządu Głównego Towarzystwa Psychopedagogicznego (Psychopedagogical Association)

Jest człowiekiem ciepłym, otwartym, altruistycznym. Nie lubi spać. Jest wymagającym liderem i szefem. Jest wyznawcą idei "życie bez nienawiści", rozwiązuje konflikty, stara się żyć w zgodzie z ludźmi. Tworzy i organizuje akcje polegające na wsparciu, pomocy, integracji. Kieruje się empatią.

Sekretariat: (+48) 733 379 538
WWW: https://www.psychopedagog.org/pl/specjalisci/dawid-karol-kolodziej.html

Dawid Kołodziej to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii! Korzystałam już z wielu innych, przebrnęłam przez mnóstwo ale to mnóstwo ludzi. Szukałam pomocy również w medycynie alternatywnej, u znachorów i nawet wróżek bo nikt nie potrafił mi pomóc. ALE TEN CZŁOWIEK POTRAFI STWORZYĆ CUDA! Już po pierwszej sesji zderzyłam się ze ścianą. Usłyszałam wiele bo to Pan Dawid do mnie mówił po wysłuchaniu mnie. Siedziałam jak wryta. Pierwsza myśl jaka towarzyszyła mi to... skąd on to wszystko wie? Jak on to robi? Czyta mnie jak książkę? Następnie tłumaczy co i jak ...

Następnie tłumaczy co i jak działa w bardzo prosty lecz profesjonalny sposób korzystając z metafory. Druga myśl... podoba mi się to... Po kilku sesjach zaczynam czuć ulgę. Po 3 miesiącach mój problem praktycznie znika! Niesamowite!

BAAAARDZO DZIĘKUJĘ!! BĘDĘ POLECAĆ I MÓWIĆ WSZYSTKIM O NAJLEPSZYM SPECJALIŚCIE!

Szczerze polecam Pana Dawida. Jest on jedynym terapeutą który pomógł mi z moimi stanami lękowymi. Różnorodnym podejściem w końcu jako jedynemu udało mu się ukoić moje nerwy i lęki. Naprawdę bardzo dziękuję. Jest Pan wielkim człowiekiem.

Pan Dawid to bardzo ciepły, miły, pełny empatii i godny zaufania specjalista. Do gabinetu trafiłam w kompletnej rozsypce, w najgorszym momencie mojego życia. Nie wiedziałam jak się pozbierać, jak ogarnąć swoje życie. Pan Dawid szybko pomógł mi uporać się z moimi problemami. POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!