prof. dr hab. Dawid Larysz

Neurochirurg

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK POZNAŁAM JEST DOSKONAŁY I WSPANIAŁY CZLOWIEK BARDZO DUZO WIE O CHOROBIE NASZEJ CORKI POPROSTU JEST NAJLEPSZY.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE;)

Polecam, najlepszy lekarz chirurg-neurolog. Rozpoznał chorobę naszego syna w ciągu 10 minut i to uratowało Go od kalectwa. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy!

Pozdrawiamy!

Operował naszego 9-cio miesięcznego synka. Obecnie mały ma 2 lata i wszystko jest ok, rozwija się idealnie i nie było żadnych powikłań. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Doktorowi. Polecam konsultacje u dr.Larysz to naprawdę bardzo dobry specjalista.

świetny lekarz! z genialnym podejściem do pacjenta, szczegółowo objaśnia problem, jego przyczynę i jak sobie z nim radzić. Sympatyczny, ciepły i miły człowiek. Polecam wszystkim!

jest wspaniałym lekarzem. Dzieki niemu moja corka zyje, tylko on potrafil zdiagnozowac co jej jest. co tu wiecej pisac lekarz na 6+ :) wszystkim bym go polecila

Jest lekarzem z powołania!!!!Wspaniałym specjalstą...wzbudza zaufanie.Jest bardzo mily i bardzo duzo poswieca czasu pacjentowi.Wspanialy czlowiek..

Witam. Bez zbędnego wywodu - Polecamy wizytę u dr Larysza 1.bardzo dobre podejście do naszego maleństwa - maluch był zachwycony! 2.dokładne obejrzenie malucha - wykluczenie kraniostenozy, podejrzenie wzmożonego napięcia (robimy badania w tym kierunku). 3.Uzyskaliśmy odpowiedzi na nasze WSZYSTKIE pytania. Warto udać się na konsultację do dr Larysza. Polecamy

Witam. Bez zbędnego wywodu - Polecamy wizytę u dr Larysza
1.bardzo dobre podejście do naszego maleństwa - maluch był zachwycony!
3.Uzyskaliśmy odpowiedzi na nasze WSZYSTKIE pytania.
Warto udać się na konsultację do dr Larysza. Polecamy

Operował moją córkę w wieku 4 miesięcy. Dzięki niemu, obecnie wszystko jest dobrze. Rozwija się prawidłowo. Pan Doktor, wszystkiego potrafi dopilnować i to nie tylko w tematach medycznych ale także psychologicznych i rozwojowych. Jest mu bardzo wdzięczna.

Cóż tu można jeszcze dodać ? Fachowiec najwyższej klasy, śmiało mogę powiedzieć, że poziom światowy. Podejście do dziecka, do rodziców, pełen profesjonalizm połączony z pasją. Polecam każdemu, lepiej trafić nie można.

Wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jeśli ktokolwiek musi mieć "kontakt" z neurochirurgiem. Jesteśmy wdzięczni za opiekę, poświęcony czas i tłumaczenie nam trudnych zagadnień z medycyny. Jest to bardzo ważne dla nas rodziców w tak trudnych chwilach, kiedy dowiadujemy się, że nasze maleństwo musi mieć operację. Pan doktor zawsze miał dla nas czas i życzliwość. Polecamy.