lekarz Dawid Pacek

Byłem dzisiaj u pana doktora w przychodnia Dom w Chojnie . Krotko mówiąc Nienajlepszy Lekarz bez dwóch zdań :)

Pierwszy raz byłam u Pana dra Dawida Pacek. Uśmiechnięty, uprzejmy, wyczerpująco odpowiadający na pytania pacjenta. SZOK, ŻE JEST JESZCZE TAKI LUDZKI LEKARZ !!!! Jest to odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Byłam mile zaskoczona traktowaniem pacjenta przez Pana Doktora. Polecam Pana Doktora z całą odpowiedzialnością.

Pierwszy raz byłam u Pana dra Dawida Pacek.
Uśmiechnięty, uprzejmy, wyczerpująco odpowiadający na pytania pacjenta.
SZOK, ŻE JEST JESZCZE TAKI LUDZKI LEKARZ !!!!
Jest to odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu.
Byłam mile zaskoczona traktowaniem pacjenta przez Pana Doktora.
Polecam Pana Doktora z całą odpowiedzialnością.

Wczoraj byłem w szpitalu w Zdunowie, moim przypadkiem zajął się dr.Dawid Pacek.Lekarz uprzejmy, zostałem fachowo przebadany, byłem załamany moim urazem, po rozmowie z doktorem wróciły mi chęci do życia.Teraz mam nadzieje na powrót do zdrowia. Polecam .

Najlepsiejszy Lekarz na świecie 😊. Dawno z kims takim nie mialam doczynienia. Do tego zawsze uśmiechnięty i pogodny!!:😊

Miałam przyjemność spotkać się z Panem Dawidem trzykrotnie i za każdym razem tak samo uprzejmy i rzetelny. Polecam!!! Aż "miło się wracało".

Mój przypadek był lekki ale zostałam potraktowana bardzo kompetentnie,fachowo i uprzejmie. Byłam bardzo mile zaskoczona.