lekarz Dionizy Fanslau

Neurolog

1,2

Podły człowiek, który nie zasługuje na miano lekarza! Mama w 2020 przeszła udar mózgu. Od tego czasu jest pacjentką tego "lekarza". Zaznaczam, że jest to poradnia na NFZ. I mamy błyskawicznie postępuje amnezja . Każda wizyta w poradni u pana Fanslaua wygląda tak: on siedzi za biurkiem i zadaje pytanie czy pacjentka spaceruje. I to wszystko. Nigdy przez te ponad 3 lata nawet się nie pofatygował się żeby wstać i mamę zbadać. Zapisze jakieś leki na 100% nie refundowane oczywiście, które jak widać po pogarszającym się zdrowiu nie działają i do widzenia. W grudniu 2023 łaskawie skierował mamę na tomograf głowy. Powiedział, że jak tylko odbiorę wynik mam się z nim do niego zgłosić., co też uczyniłam. Tomograf wykrył coś w głowie mojej mamy wielkości 5/7 mm i zalecono wykonanie rezonansu magnetycznego. Poszłam do przychodni, w dniu, w którym pan Fanslau przyjmował. Czekałam do ostatniego pacjenta, gdyż w rejestracji nie chciano mnie zarejestrować. Weszłam do gabinetu podałam do ręki panu doktorowi wynik TK mojej mamy , spojrzał i widział, że cos jest w tej głowie i że trzeba wykonać rezonans, który jest bardziej szczegółowym badaniem. Miał tylko wystawić skierowanie na ten rezonans. I wiecie co, powiedział, że mam wyjść i zarejestrować mamę na najbliższy wolny terminy, bo on teraz nie wystawi tego skierowania. Mimo tego, że przede mną był u niego pacjent też bez rejestracji, wiem bo na poczekalni sam o tym mówił, komputer włączymy wystarczyło kilka sekund by wygenerować kod do skierowania na RM, ale pan Fanslau powiedział, że tego nie zrobi . Więc ja się pytam człowieku jeśli to czytasz, po co ty siedzisz w tej poradni!? Po to tylko by forsę brać?! Czy po to żeby ludzi leczyć i pomagać, bo chyba składałeś przysięgę Hipokratesa!?
Obiecuję ci , że ja tego tak nie zostawię, nagłośnie gdzie tylko się da !
Ludzie, omijajcie tego z nazwy neurologa szerokim łukiem!!!! Dodam tylko, se to nie był pierwszy raz jak tym pan źle potraktował moja mamę. Gdy starałam się o grupę inwalidzką dla mamy poszłam do niego by wystawił krótkie zaświadczenie o stanie zdrowia mojej mamy. Wielce oburzony tym faktem najpierw dał mi wykład a potem tak nagryzmolił byle jak , że żadnego słowa nie dało się odczytać.
Okropny człowiek, pozbawiony empatii. NIE POLECAM!!!!!!!

Bóle głowy, problemy z drętwieniem kończyn i bóle kręgosłupa - diagnoza bez oglądania zdjęć RTG i wyników rezonansu, nadwaga. Bardzo nieprzyjemny lekarz i z góry oceniający ludzi tylko po wyglądzie.

Nigdy więcej, to nie lekarz. Chamski i gburowaty. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie starał się nawet pomóc. Nie powinien przyjmować pacjentów.

Nie polecam zdecydowanie.Powinno byc zero nie 1 . Strata pieniedzy i czasu. Brak podejscia do pacjenta , chamski. Miałam wypadek samochodowy prosiłam o skierowanie na rezonans -lekarz odpowiedział Pani niepotrzebny i nie wydał skierowania. Zrobiłam prywatnie 3 przepukliny kregosłupa , pekniecie pierscienia itp. Mam problemy z chodzeniem i drzenie całej prawej strony ciała wiec moje dolegliwosci widac gołym okiem -nie chciał wystawic skierowania do szpitala,a lekarz innej specjalizacji powiedział, że mam sie postarac o skierowanie do szpitala w trybie pilnym od neurologa to postara sie mi pomoc.

POWINNO BYĆ ZERO A NIE JEDEN. Tylko tytuł nerolog, a chce być mądrzejszy od dwóch profesorów, 3 nerolog ów. Umie tylko zapisywać leki drogie, podważa zdanie i sposób leczenia profesorów a i także kolegów tej samej specjalizacji. Możesz umierać z bólu głowy, a lekarz ma to w nosie .... Tylko nowy zestaw tabletek mówi, że pomoże.... Nie dostałem skierowania na badania .... Inny lekarz dałi wyszło na rezonansie gdzie jest przyczyną bólu. Nie POLECAM TEGO LEKARZA

Ten konował nie zasługuje na jakiekolwiek uznanie. Ocena powinna być ujemna. Za swoje praktyki winien dostać dożywocie w pierdlu. Nie dość że niczego nie potrafi wyleczyć to zwodzi i okłamuje swoich pacjentow. Zapisuje leki nikomu do niczego nie potrzebne. Byle coś dać. Najlepiej drogiego. Po drugiej, trzeciej wizycie twierdzi że więcej nie może pomóc i odprawia z niczym. Na jakąkolwiek prośbę i uwagę reaguje agresywnie zapisując uszczypliwe komentarze w kartotece. Że niby pacjent nie chce tego czy tamtego. Baaaaardzo niechętnie wypisuje należne zwolnienia często posyłając do lekarza pierwszego kontaktu. Do każdego podchodzi schematycznie. Wogole nie można polegać na jego opinii. Nie daje możliwości umówienia się na kolejną wizyte. Nigdzie nie można go znaleźć. Jest nieuchwytny. Nawet numeru telefonu próżno szukać. Na jakiekolwiek skargi odpowiada kłamstwami wyssanymi z palca... A na końcu pacjent zostaje bez możliwości dalszego leczenia. Odradzam tego gościa