Dobrosława Sikora-Szczęśniak

Radom
51,40351621,1233731

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
18 opinii

Pani doktor D.Sikora-Szczęśniak jest bardzo dobrym lekarzem, leczy na podstawie diagnostyki, sama wykonuje badania i mogę stwierdzić, że diagnoza i leczenie jest prawidłowe, bo leki jakie przepisuje zawsze pomagają. Miałam kilka przypadłości ginekologicznych i zawsze pomoc Pani Doktor była bardzo skuteczna. Serdecznie Jej za to dziękuję. Poza tym nie stwarza jakiejś bariery w kontaktach, a więc nie ma sytuacji stresowych. Polecam. Teresa Binias stała pacjentka

bardzo dobry kontakt, gorąco polecam. Po porodzie zainteresowała się moim zdrowiem.

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Wspaniały lekarz. Jest profesjonalistą. Prowadziła moje dwie ciąże. Zajęła się mną po porodzie i przed oczywiście. Chodzę do niej od 5 lat. Nie ma lepszego lekarza w okolicy. Wie co robi i można jej całkowicie zaufać. Edi

dziewczyny i kobiety doktor sikora prowadziła moja ciąze 10 lat temu jak jeszcze nie miała specjalizacji, zwasze się spózniała z lublina do osrodka przejeła moją ciąze po innym lekarzu zresztą bardzo zaniedbanąale wszystko było ok po 10latach zaszłam w 2 ciaze poroniłam znalazłam się na oddziale gdzie spotkała ów panią doktor kiedy rozpoznała swoją pacentkę zajeła sie mna nieoddała kart inemu lekarzowi zabrała mnie usg i wiem ze była przy zabiegu w sojwj dzidzinie to zawodowiec a mało takich polecam tę kobiete bo takze wspaniały człowiek milka

Jest lekarzem najlepszym jakiego można sobie wymarzyc

Bardzo miła i uprzejma pani doktor godna polecenia.

Nie polecam. Prowadzona ciąża zakończyła się śmiercią dziecka. Dr powinna zareagować w porę, anie zrobiła tego. Widziała na usg, że coś jest nie tak. Mam bardzo duży żal

godna polecenia i wzbudzająca zaufanie,dokładnie tłumaczy chorobę w moim przypadku przebieg ciąży,na każdej wizycie mój maluch jest dokładnie oglądany na usg co daje mi poczucie pewności że urodzi się zdrowy

Jedyna lekarka, która posiada wziernik XS do cytologii i bez wahania po niego poszła, kiedy usłyszała, że to badanie jest dla mnie zawsze stresujące i bolesne. Polecam, choć dłuugo trzeba czekać na wizytę...

bardzo polecam! mila, pomocna, fachowa. czuje sie u niej bezpiecznie a to bardzo wazne przy wizycie tego typu.

polecam bardzo sympatyczna i konkretna Pani doktor,fachowe podejscie do pacjenta

Pani Doktor prowadziała mi dwie ciążę - była jedynym lekarzem, który "maczał" w tej sprawie palce i dobrze. Choć nie płaci mi za reklamę - polecam Ją wszystkim kobietom, które wiedzą czym jest ciąża i czym się kończy - bolesnym, ale sprawnym i bezpiecznym porodem. Nie lubi, jak się pacjentka nad sobą użala - za to kompetentnie odpowie na każde pytanie. Przy pierwszym porodzie była osobiście, w drugim zapewniła wsparcie kolegów na dyżurze i położnej Pani MAŁGOSI (uwielbiam Cię Kobieto). Polecam

bardzo wyluzowana i ośmieszająca moje dolegliwości pani co było zupełnie nie adekwatne do problemu z którym przyszłam.Odradzam z powodu braku kompetencji zawodowych!

Polecam, prowadziła moja pierwszą ciąże, chodziłam na NFZ do innego lekarza ale do niej chodziła man usg jak miałam jakieś pytania itd. Wizyta trwałą tyle do póki nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie. Lekarz godny zaufania. Jeśli nie ma czas odpisze na sms ( nie wiedziałam czy to skurcze wiec napisałam sms -odpisała w ciągu 5 min) PS. Z drugą ciazą tez zamierzam złosić sie do Pani doktor

Pani doktor jest bardzo mila,godna polecenia.

dr Dobrusia jest idealna i nie stwarza dystansu lekarz-pacjent, co moim zdaniem jest ważne z punktu widzenia jej specjalizacji

Miła i zaangażowana. Jedyny problem to ciężko o termin wizyty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny