dr n. med.Dobrosława Sikora-Szczęśniak

Teresa

11.12.2013
22:14
  • 5

Pani doktor D.Sikora-Szczęśniak jest bardzo dobrym lekarzem, leczy na podstawie diagnostyki, sama wykonuje badania i mogę stwierdzić, że diagnoza i leczenie jest prawidłowe, bo leki jakie przepisuje zawsze pomagają. Miałam kilka przypadłości ginekologicznych i zawsze pomoc Pani Doktor była bardzo skuteczna. Serdecznie Jej za to dziękuję. Poza tym nie stwarza jakiejś bariery w kontaktach, a więc nie ma sytuacji stresowych. Polecam. Teresa Binias stała pacjentka

05.01.2013
21:48
  • 5

bardzo dobry kontakt, gorąco polecam. Po porodzie zainteresowała się moim zdrowiem.

09.04.2012
20:41
  • 5

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

29.02.2012
00:35
  • 5

Wspaniały lekarz. Jest profesjonalistą. Prowadziła moje dwie ciąże. Zajęła się mną po porodzie i przed oczywiście. Chodzę do niej od 5 lat. Nie ma lepszego lekarza w okolicy. Wie co robi i można jej całkowicie zaufać. Edi

03.02.2012
12:31
  • 5

dziewczyny i kobiety doktor sikora prowadziła moja ciąze 10 lat temu jak jeszcze nie miała specjalizacji, zwasze się spózniała z lublina do osrodka przejeła moją ciąze po innym lekarzu zresztą bardzo zaniedbanąale wszystko było ok po 10latach zaszłam w 2 ciaze poroniłam znalazłam się na oddziale gdzie spotkała ów panią doktor kiedy rozpoznała swoją pacentkę zajeła sie mna nieoddała kart inemu lekarzowi zabrała mnie usg i wiem ze była przy zabiegu w sojwj dzidzinie to zawodowiec a mało takich polecam tę kobiete bo takze wspaniały człowiek milka

display statlastseen stat