dr n. med. Dobrosława Sikora-Szczęśniak

Ginekolog

anna

27.02.2016

To prawda wspaniałe podejście do pacjenta. Na patologii ciąży była lekarzem, który chętnie rozmawiał z pacjentem. Inni lekarze przyszli, obejrzeli i nie udzielali żadnych informacji. Wyjątkowo uprzejma, stwarza przyjazną atmosferę. Jednym słowem , za podejście do pacjenta to dla mnie LEKARZ ROKU. Jeśli chodzi o kompetencje to nie mogę się wypowiedzieć, bo się nie znam

Teresa

11.12.2013

Pani doktor D.Sikora-Szczęśniak jest bardzo dobrym lekarzem, leczy na podstawie diagnostyki, sama wykonuje badania i mogę stwierdzić, że diagnoza i leczenie jest prawidłowe, bo leki jakie przepisuje zawsze pomagają. Miałam kilka przypadłości ginekologicznych i zawsze pomoc Pani Doktor była bardzo skuteczna. Serdecznie Jej za to dziękuję. Poza tym nie stwarza jakiejś bariery w kontaktach, a więc nie ma sytuacji stresowych. Polecam. Teresa Binias stała pacjentka

05.01.2013

bardzo dobry kontakt, gorąco polecam. Po porodzie zainteresowała się moim zdrowiem.

09.04.2012

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

bardzo dobry lekarz !!! kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

29.02.2012

Wspaniały lekarz. Jest profesjonalistą. Prowadziła moje dwie ciąże. Zajęła się mną po porodzie i przed oczywiście. Chodzę do niej od 5 lat. Nie ma lepszego lekarza w okolicy. Wie co robi i można jej całkowicie zaufać. Edi

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

Kozienice
Centrum Medyczne Salute
Zbrowskiego 63
Radom
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
NZOZ MILLENIUM