dr n. med.Dominik Stolarczyk

Plewiska
52,369574316,8139539616517970

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
6 opinii

• 5

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam który osobiście dzwonił do Szpitala abym został przyjęty od razu a diagnoza się potwierdziła i zawdzięczam mu życie. Zapisałem się do Pana Doktora bo sąsiedzi go polecili. Dziękuję Panie Doktorze i proszę się nie przejmować takim wpisami my pacjenci Pana znamy i szanujemy.

• 3
  • 2

Jestem zdziwony tak pozytywnymi opiniami zachowania pana Doktora. Jestem po pierwszej wizycie, więc co do kompetencji nie będę się jeszcze wypowiadać, ale określiłabym tego lekarza jako bardzo niemiłego, znudzonego, niechętnego do jakiejkowiek rozmowy na temat moich dolegliwości, niechcącego niczego tłumaczyć ani wyjaśniać. Dostępny tu "kalkulator" oceny lekarza nie pozwala wpisać oceny "1". Oby jego kompetencje zrównoważyły tak negatywne pierwsze spotkanie.

• 5

Naprawde potwierdzam profesjonalizm i kompetecje Pana dokt. Dominika Stolarczyka. Z przyjemnością płace ZUS mając taką doskonałą opieke. Jestem młody ale schorowanym człowiekiem. Ale na szczeście trafiłem w odpowiednie ręce.Pozdrawiam dok. Dominika.

• 4
  • 4
  • 5

Pragne pogratulować doktorowi wspaniałej przychodni na Plewiskach i wspaniałego personelu.Jak dotąd nikt mnie tak nie witał uśmiechem jak w tej przychodni.Panie rejestratorki i pielęgniarki rozwiązują profesjonalnie wszelkie zdrowotne problemy.Pan doktor Dominik Stolarczyk zawsze służy nam radą i przyjaznym nastawieniem!!!

• 5

Dr Dominik Stolarczyk jest niesłychanie miłym i kompetentnym lekarzem. Kiedyś Plewiska to była "dziura", a teraz przyjmuje tu taki dobry lekarz.Polecam Starszy juz Pacjent z dużymi wymaganiami.

• 5

DZIĘKI PANU DOKTOROWI ZROZUMIAŁEM MOJĄ CHOROBĘ A PODEJŚCIE JEGO DO MNIE JEST UJMUJĄCE. NIE WYOBRAZAM SOBIE, ŻEBY INNY LEKARZ MNIE LECZYŁ-BARDZO PROFESJONALNY, MIŁY DOKTOR KTÓRY ZAWSZE MA DLA MNIE CZAS ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA I POLECAM.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat