dr n. med. Dominik Stolarczyk

Lekarz rodzinny

Opinii10

Marcin

02.04.2015

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami. Uważam że Dr Dominik Stolarczyk jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem. Urzeka mnie w nim podejście i troska o zdrowie pacjenta oraz rozmowa/wywiad, dzięki któremu zawsze stawia trafną diagnozę. Dzięki takim placówkom jak Twoja Przychodnia, widać ...

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.
Dzięki takim placówkom jak Twoja Przychodnia, widać że prywatyzacja szpitali jest konieczna.
A ci co piszą takie negatywne opinie to typowi Polacy - ciągle tylko narzekać.. Ehh..

27.03.2015

Dr Dominik, to nie tylko wspaniały lekarz, dociekliwy, sumienny i kompetentny diagnosta, to także niezwykle wartościowy człowiek, kierujący się wielkimi wartościami i etyką. Jeśli jest potrzeba znalazł dla mnie czas i to nawet znacznie po godzinach przyjęć. Zdiagnozował u mnie chorobę, o której inni lekarze nawet nie słyszeli. Moja radość z poprawy mojego stanu zdrowia, była również Jego radością. Negatywne opinie to pewnie działania zawistnych i zazdrosnych konkurentów, od których Pacjenci, tak jak cała moja rodzina uciekają do dr Dominika.

17.03.2015

Nie wiem jak ten lekarz mial relacje z pacjentami kilka lat temu. Mam na mysli pozytywne opinie ponizej. Ale teraz to z gory patrzacy na pacjenta lekarzyna. Nie ma przyjemnosci chodzenia do niego do gabinetu. Bufon i tyle.

Nie ma przyjemnosci chodzenia do niego do gabinetu. Bufon i tyle.

17.03.2015

Chronicznie spozniajacy sie do pracy. Cynik. Pacjent dla niego to zlo konieczne. Zdecydowanie odradzam

Chronicznie spozniajacy sie do pracy.
Cynik. Pacjent dla niego to zlo konieczne.
Zdecydowanie odradzam

10.07.2014

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam który osobiście dzwonił do Szpitala abym został przyjęty od razu a diagnoza się potwierdziła i zawdzięczam mu życie. Zapisałem się do Pana Doktora bo sąsiedzi go polecili. Dziękuję Panie Doktorze i proszę się nie przejmować takim wpisami my pacjenci Pana ...

Dziękuję Panie Doktorze i proszę się nie przejmować takim wpisami my pacjenci Pana znamy i szanujemy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Plewiska"?

None
ulica Kasprzaka 42