Dominik Stolarczyk

Plewiska
52,369574316,8139539616517970

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
6 opinii

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam który osobiście dzwonił do Szpitala abym został przyjęty od razu a diagnoza się potwierdziła i zawdzięczam mu życie. Zapisałem się do Pana Doktora bo sąsiedzi go polecili. Dziękuję Panie Doktorze i proszę się nie przejmować takim wpisami my pacjenci Pana znamy i szanujemy.

Jestem zdziwony tak pozytywnymi opiniami zachowania pana Doktora. Jestem po pierwszej wizycie, więc co do kompetencji nie będę się jeszcze wypowiadać, ale określiłabym tego lekarza jako bardzo niemiłego, znudzonego, niechętnego do jakiejkowiek rozmowy na temat moich dolegliwości, niechcącego niczego tłumaczyć ani wyjaśniać. Dostępny tu "kalkulator" oceny lekarza nie pozwala wpisać oceny "1". Oby jego kompetencje zrównoważyły tak negatywne pierwsze spotkanie.

Naprawde potwierdzam profesjonalizm i kompetecje Pana dokt. Dominika Stolarczyka. Z przyjemnością płace ZUS mając taką doskonałą opieke. Jestem młody ale schorowanym człowiekiem. Ale na szczeście trafiłem w odpowiednie ręce.Pozdrawiam dok. Dominika.

Pragne pogratulować doktorowi wspaniałej przychodni na Plewiskach i wspaniałego personelu.Jak dotąd nikt mnie tak nie witał uśmiechem jak w tej przychodni.Panie rejestratorki i pielęgniarki rozwiązują profesjonalnie wszelkie zdrowotne problemy.Pan doktor Dominik Stolarczyk zawsze służy nam radą i przyjaznym nastawieniem!!!

Dr Dominik Stolarczyk jest niesłychanie miłym i kompetentnym lekarzem. Kiedyś Plewiska to była "dziura", a teraz przyjmuje tu taki dobry lekarz.Polecam Starszy juz Pacjent z dużymi wymaganiami.

DZIĘKI PANU DOKTOROWI ZROZUMIAŁEM MOJĄ CHOROBĘ A PODEJŚCIE JEGO DO MNIE JEST UJMUJĄCE. NIE WYOBRAZAM SOBIE, ŻEBY INNY LEKARZ MNIE LECZYŁ-BARDZO PROFESJONALNY, MIŁY DOKTOR KTÓRY ZAWSZE MA DLA MNIE CZAS ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA I POLECAM.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny