mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolny z diety od Pani Dominiki (a nie jest to moja pierwsza próba odchudzania - natomiast pierwsza u Pani Dominki). Po 4 miesiącach schudłem 18 kilogramów. Odkąd skończyłem dietę, minęło już ponad pół roku i brak efektu JOJO. Pani Dominika jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Omawia wszystko bardzo precyzyjne a samo wyprowadzenie z diety również zasługuje na ogromną pochwałę.

Dzięki Pani Dominice schudłam , przy "okazjo" okazało się też, że mam insulionooporność, o której nikt mi wcześniej nie powiedział, a próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć. Polecam

Schudłem 23kg, waga się utrzymuje cały czas. Jestem bardzo zadowolony z kuracji u Pani magister. Polecam

Korzystałam z usług Pani Dominiki, jestem bardzo zadowolona. Schudłam 13kg!! Efekt cały czas się utrzymuje. Polecam.

Polecam Panią Dominikę, profesjonalistka, nie to co inni dietetycy, z którymi miałam do czynienia. Wreszcie schudłem 37kg i nie mam efektu jojo.

Witam, chciałabym polecić wszystkim panią Dominikę Bzymek, dzięki niej przezwyciężyłam mój problem z troszkę więcej niż nadwagą. Najważniejszy dla mnie był brak efektu jojo i o dziwo po skończonej diecie nie przytyłam dzięki świetnemu wyprowadzeniu! Polecam wszystkim, którzy próbowali wszystkiego z internetu i nic nie działało. Pozdrawiam serdecznie!

Pani Dominika bardzo mi pomogła przezwyciężyć kłopoty z nadwagą opłacało się słuchać jej cennych rad i się do nich stosować. Teraz mam lepsze samopoczucie i wreszcie dobrze wyglądam. Pani Dominika była bardzo miła, podczas wizyty i dobrze się z nią rozumiałam.

Bardzo kompetentna osoba. Jedyna, która mi pomogła. Borykałem się z nadwagą. Zrzuciłem 35kg w pół roku bez suplementów. Czuję się rewelacyjnie.

W końcu trafiłem na kogoś kompetentnego. Chudnę świetnie, jem co lubię i mam jadłospis na miesiąc, nic mi się nie powtarza więc się nie nudzi. Gorąco polecam! Dobre podejście do pacjenta :)

Miałem nadwagę oraz nadciśnienie tętnicze. Z pomocą Pani Dominiki udało mi się schudnąć, a przede wszystkim powrócić do prawidłowych wartości mojego ciśnienia. Polecam serdecznie:)