Witam wszystkich, szczerze polecam p.Dominikę, z którą miałam kontakt przez ponad 6 miesięcy. Oprócz tego, że jest świetnym specjalistą, można się od niej dużo nauczyć bo jest także niesamowitym człowiekiem. Pozdrawiam. Weronika

Polecam Panią Dominikę, ma niesamowite podejście do człowieka - zarówno dorosłego jak i dziecka. Można jej zaufać, jest otwarta, przesympatyczna i nie ocenia tylko pomaga.

Polecam Panią Kratiuk, zmieniła moje nastawienie do psychoterapeutów. Byłem wcześniej przez rok w terapii, w której mój stan się tylko pogarszał a Pani terapeutka przez większość czasu w ogóle nic nie mówiła.. Teraz praca nad sobą jest dla mnie ciągłym odkrywaniem nowych rzeczy i daje mi dużo satysfakcji. Z pewnością Pani Kratiuk to psycholog z powołania! Polecam i pozdrawiam!

Bardzo miła, otwarta i życzliwa osoba. Pierwszy raz czułam, że ktoś mnie wreszcie słucha i rozumie.. Nie ocenia, nie krytykuje, nie wymądrza się. Polecam

Ze swojej strony dziękuję i naprawdę polecam innym

Ze swojej strony dziękuję i naprawdę polecam innym

Byłam u Pani psycholog z nastoletnią córką, która zaczęła kraść, wagarować, pić alkohol i robić te wszystkie rzeczy, które jako koszmary śnią się rodzicom po nocach.. Do tej pory wydawało mi się, że daje córce wszystko czego jej trzeba, Pani psycholog pomogła mi spojrzeć na dorastające dziecko z jego perspektywy. To sprawiło, że między nami zaczęło się coraz lepiej układać. Teraz córka chodzi do niej raz w tygodniu i tak sobie myślę, że mi też dobrze zrobiłaby taka terapia.. Gorąco polecam a Pani psycholog przesyłam serdeczne pozdrowienia!