lekarz Dominika Skrok-Wolska

3,6
3,6

mirka

05.11.2015

świetny lekarz ,dobry diagnosta nie rozumię tych negatywnych opinii. Ja się cieszę że trafiłam do pani Wolskiej. A jestem jej pacjentką już 12 lat.

Małgorzata

30.07.2015

Wielokrotnie miałam do czynienia z lekarzami o specjalizacji z psychiatrii ale to co spotkało mnie w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu przechodzi ludzkie pojęcie. Personel bardziej uprzejmy i kompetentny niż pani ordynator. Brak zainteresowania pacjentem, brak prawidłowej diagnozy przez 2 miesiące "leczenia" i wreszcie zgon pacjenta przez zaniedbanie. Mimo licznych usilnych próśb ze strony rodziny, pani doktor nie potrafiła wykonać odpowiednich badań i postawić właściwej diagnozy. Diagnoza postawiona dopiero pośmiertnie na prośbę rodziny pacjenta w zupełnie innym szpitalu. Smutne jest to ,że pacjent mógłby żyć, gdyby nie opieszałość i brak właściwego leczenia ze strony doktor Skrok-Wolskiej. Pozory zaangażowania jej w leczenie pacjentów i niekompetencja a także skrajnie średniowieczne poglądy o rzekomych opętaniach demonami, nadają się do prokuratora i szczegółowej kontroli jej metod działania.

Maria

01.03.2014

Nie jestem lekarzem, by oceniać. Ale warto zacytować opinię DOBREGO psychiatry: http://natemat.pl/90525,psychiatra-opetanie-to-znana-medycynie-choroba-ale-nie-leczy-sie-jej-spowiedzia-to-zagrozenie-dla-ludzkiego-zycia

Słuchacz

07.02.2014

U Pani Doktor nie byłem i szczerze mówiąc po tym co usłyszałem w radiu i przeczytałem w internecie raczej nigdy nie pójdę... Psychiatra neurolog, która uważa, że problemem niektórych pacjentów jest opętanie przez demona? Czy my żyjemy w średniowieczu?

Joanna

12.09.2013

Pani doktor bardzo szybko zdiagnozowała moje problemy. Dzięki Niej szybko wracam do siebie po poronieniu. Dziękuję !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów