Dominika Skrok-Wolska

Bydgoszcz
53,147007118,15130220 695 59 68 65

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
18 opinii

Nie jestem lekarzem, by oceniać. Ale warto zacytować opinię DOBREGO psychiatry: http://natemat.pl/90525,psychiatra-opetanie-to-znana-medycynie-choroba-ale-nie-leczy-sie-jej-spowiedzia-to-zagrozenie-dla-ludzkiego-zycia

U Pani Doktor nie byłem i szczerze mówiąc po tym co usłyszałem w radiu i przeczytałem w internecie raczej nigdy nie pójdę... Psychiatra neurolog, która uważa, że problemem niektórych pacjentów jest opętanie przez demona? Czy my żyjemy w średniowieczu?

Pani doktor bardzo szybko zdiagnozowała moje problemy. Dzięki Niej szybko wracam do siebie po poronieniu. Dziękuję !

Świetny lekarz psychiatra, polecam każdemu kto ma problemy z psychiką.Wspaniała lekarka i dobry człowiek.

Bardzo dobry diagnosta i współczujący człowiek.

Wspaniały lekarz psychiatra a zarazem cudowny człowiek.Bardzo mi pomogła.Polecam.

Pani dr. Wolska jako psychiatra jest bardzo kompetentna.Miła i sympatyczna.Leki dobrała idealnie.Polecam.Jest lekarzem raczej na długo a nie na 2 3 wizyty.

dr.Wolska to wspaniały człowiek i lekarz.Leczę się u niej od 9 lat.Polecam panią doktor.

Po pierwszej wizycie u pani doktor mozna miec mieszane uczucia, wydaje sie byc nerwowa oraz chce pokazac kto tu rzadzi. Ale to tylko pozory. Jest wspanialym lekarzem. Od wielu lat lekarze mowili mi, ze nic mi nie jest, ze tak powinno byc (choroba cywilizacyjna i trzeba sie z tym pogodzic). Jednak mnie ciagle glowa bolala i mi sie w glowie krecilo. Dodam, ze mialam dwa ataki pseudopadaczkowe. Pani doktor kompetentnie i dokladnie zbadala mnie oraz zlecial dalsze badania. A przy kolejnej wizycie okazalo sie, ze jest to nie tylko wspaniala lekarka, ale rowniez cudowny czlowiek. Nie dosc, ze dobrala bardzo trafnie leki to jeszcze rozmowa potafila podniesc czlowieka na duchu i sprawic, ze uwierzy w to, ze bedzie lepiej i, ze da rade pokonac chorobe. Bardzo polecam pania doktor z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz psychiatra. Dzieki niej zyje.Fachowa w kazdym calu.Nie ma lepszej od pani Wolskiej.

Może z początku nie robi dobrego wrażenia, ale taką już ma chyba taktyka narzucenia swojego autorytetu i wywołania szoku u chorego, bardzo fachowa, potrafi postawić się na miejscu pacjenta i zrozumieć jego punkt widzenia, psychiatra jest lekarzem raczej "na długo" a nie na 1-2 wizyty i tu Pani doktor "punktuje"

Bardzo frehowna i nieprzyjemna wydaje mi się że nie powinna być wogule psychiatrą bo sie na to kompletnie nie nadaje wogule nie przejmuje sie swoim pacjętem nie umnie wysłuchać jest wybuchowa i niepanuje sama nad swoimi emocjami według mnie fatalny lekarz

Leczę się u Pani doktor, postawiona diagnoza była trafna, mogę teraz normalnie funkcjonować, odczuwam wielką poprawę stanu psychicznego. Uważam, że posiada duże doświadczenie w praktyce lekarskiej, jest kompetentna w zakresie leczenia nałogów, Polecam leczenie u Pani Doktor

Polecam, leczenie przynioslo pożądany efekt

Trudno zrozumieć te negatywne komentarze. Leczę się u tego psychiatry rok i chętnie polecam innym którzy mają problemy. Bardzo miła i sympatyczna, każdemu z pacjętów poświęca tyle czasu ile on sam potrzebuje. Tłumaczy z kąd biorą się problemy i jak można sobie z nimi poradzić. Polecam... Dużo zawdzięczam tej Pani...

pies ją jebał i wszystkich psychiatryków ze szczecina z samochowcem pełką i piotrowską na czele

Pani Wolska to osoba bardzo nieuprzejma. Co najgorsze, kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami. Wielokrotnie w czasie wizyty użyła słów "cholera", "do dupy" itp. Zapisuje kilka osób na tę samą godzinę, co powoduje długie czekanie w kolejce. Nie potrafi dobrać leków, bo jak twierdzi "w pacjenta można wrzucać wszystko". Może to mniej istotne, ale jednak dodam, że jest kobietą bardzo zaniedbaną i o niemiłej dla oka aparycji. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Lekarz fatalny, na pierwszym spotkaniu wzbudza zaufanie, ale potem ma sie wrażenie ze chodzi mu raczej o kase. Mało kompetentny jako psychiatra.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny