lekarz Dominika Skrok-Wolska

Neurolog, Psychiatra

Magda

14.10.2016

Rewelacyjny lekarz! Swietny diagnosta! Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Polecam bez zawahania!

Rewelacyjny lekarz!
Swietny diagnosta!
Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi.
Polecam bez zawahania!

mirka

05.11.2015

świetny lekarz ,dobry diagnosta nie rozumię tych negatywnych opinii. Ja się cieszę że trafiłam do pani Wolskiej. A jestem jej pacjentką już 12 lat.

Małgorzata

30.07.2015

Wielokrotnie miałam do czynienia z lekarzami o specjalizacji z psychiatrii ale to co spotkało mnie w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu przechodzi ludzkie pojęcie. Personel bardziej uprzejmy i kompetentny niż pani ordynator. Brak zainteresowania pacjentem, brak prawidłowej diagnozy przez 2 miesiące "leczenia" i wreszcie zgon pacjenta przez zaniedbanie. Mimo licznych usilnych próśb ze strony rodziny, pani doktor nie potrafiła wykonać odpowiednich badań i postawić właściwej diagnozy. Diagnoza postawiona dopiero pośmiertnie na prośbę rodziny pacjenta w zupełnie innym szpitalu. Smutne jest to ,że pacjent mógłby żyć, gdyby nie opieszałość i brak właściwego leczenia ze strony doktor Skrok-Wolskiej. Pozory zaangażowania jej w leczenie pacjentów i niekompetencja a także skrajnie średniowieczne poglądy o rzekomych opętaniach demonami, nadają się do prokuratora i szczegółowej kontroli jej metod działania.

Maria

01.03.2014

Nie jestem lekarzem, by oceniać. Ale warto zacytować opinię DOBREGO psychiatry: http://natemat.pl/90525,psychiatra-opetanie-to-znana-medycynie-choroba-ale-nie-leczy-sie-jej-spowiedzia-to-zagrozenie-dla-ludzkiego-zycia

Słuchacz

07.02.2014

U Pani Doktor nie byłem i szczerze mówiąc po tym co usłyszałem w radiu i przeczytałem w internecie raczej nigdy nie pójdę... Psychiatra neurolog, która uważa, że problemem niektórych pacjentów jest opętanie przez demona? Czy my żyjemy w średniowieczu?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
None
Kormoranów 128/23
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna