dr Donat Hapunowicz

2,9

Nie polecam. Nie słucha pacjenta i zleca badania, które już robiłam, ale nie dał mi dojść do słowa. Straszy i patrzy z góry. Od razu proponuje badania, płatne oczywiście. Ma się wrażenie, że chce wyłudzić jak najwięcej pieniędzy z pacjenta. Jestem bardzo niezadowolona. Więcej z pewnością do tego lekarza nie pójdę.

Trafiłam do doktora w środę w nocy na SOR, w Mińsku Mazowieckim z ostrym bólem brzucha. Pan był bardzo zły, że szukam pomocy na SORZE, powiedział że powinnam znaleźć sobie ginekologa bo przecież na SORZE się nie leczy ginekologicznie. Zrobił usg z wielką niechęcią. Po kilku godzinach na SORZE w Mińsku trafiłam do Międzylesia, miałam 2l krwi w jamie brzusznej, gdyby nie fachowa pomoc i zabieg w Międzylesiu, mogło się to dla mnie tragicznie skończyć. Na pewno dyżury nocne na SORZE są bardzo ciężkie, jednak są oni po to aby pomagać ludziom, a nie wyżywać się na chorych. Mam nadzieje, że dla kolejnych swoich pacjentek Pan Doktor będzie miał więcej współczucia i życzliwości.

Nie polecam. Niemiły, grubiański, humorzasty. Pozwala sobie wygłaszać swoje osobiste opinie, które zazwyczaj są obraźliwe. Lubi straszyć i traktować protekcjonalnie. Byłam na kilku wizytach, zupełnie nie wiem po co. Są w Mińsku lepsi lekarze

Bardzo serdecznie polecam doktora Hapunowicza za mega doswiadczenie, indywidualne podejscie do pacjentki, nic nie bagatelizuje, wszystko dokladnie sprawdza, jest bardzo pomocny. Prowadzil moje obydwie ciaze, przy czym druga z komplikacjami I tylko dzieki jego czujnosci, zaangazowaniu, ogromnej empatii urodzilam bez powiklan w dodatku w pol godziny bo byl przy porodzie I wydawal swietne decyzje.

Przy pierwszym porodzie spisał się. Pod koniec drugiej ciąży odwiedziłam pokój lekarski w szpitalu w celu zapytania jakie mam szanse na cc bo dziecko źle ułożone było. Rozmawiał ze mną siedząc przy biurku tyłem do mnie. Kompletny brak zainteresowania. Poszłam kiedyś na wizytę do gabinetu - zaskoczyło mnie pytanie kiedy kolejna ciąża. Zdenerwowałam się. Bo to decyzja moja i męża a nie lekarza powinna być. Potrzebowałam też kiedyś szybkiej pomocy lekarskiej. Odprawił mnie.

Od kilku lat jestem pacjentką dr. Hapunowicza. Prowadził moje dwie ciąże. Lekarz konkretny, wie co robi. Ma dość specyficzne poczucie humoru i sposób bycia wiec pewnie stąd często opinie, że jest gburem itp. Jeżeli ktoś wygłasza takie zdanie po jednej wizycie, albo po jednorazowym kontakcie w szpitalu to myślę, ze wcale nie powinien się wypowiadać. Jedyny minus - ciężko się do niego dostać, ale w razie potrzeby zawsze przyjmuje bez zapisu.

Moim zdaniem lekarz godny polecenia jestem wieloletnią pacjentką. Z powyższych opinii od siebie dodałabym, że p. doktor ma indywidualne podejście do pacjentki.

Prowadził moją pierwszą ciążę. Moim zdanie bardzo kompetentny i konkretny. W związku z moja sytuacją i wiekiem (35 lat) zlecił sporo dodatkowych badań. Po porodzie nadal jestem jego pacjentka. W Milmedzie zawsze są do niego długie kolejki ale w razie potrzeby przyjmie " od ręki" Ewa

Ewa

doktor prowadził moją pierwszą ciążę a zaszłam w ciążę w dość zaawansowanym wieku :-) Moim zdaniem doktor jest bardzo kompetentny świadczy o tym chociażby jego długoletnie doświadczenie i olbrzymie kolejki w Milmedzie, może jest zbyt oschły ale jest jaki jest, Przychodzę do lekarza nie po to aby dyskutować i pogodzie ale żeby otrzymać pomoc. Moim zdaniem doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Jestem bardzo zdziwiona opiniami o Hapunowiczu, byłam w mińskim szpitalu w lipcu - dla mnie totalne dno, chodziałm, ale mam bardzo dobre zdanie o samym Hapunowiczu. Szczerze polecam. w Milmedzie są wiecznie do niego kolejki.