lekarz Dorota Adamczyk

Neurolog

Jestem zadowolona z wizyty uprzejma,miła,kompetentna pani doktor. Dostałam instrukcję ćwiczeń i leki które mi pomogły.

Pani doktor bardziej była zainteresowana czemu nie pojechałam do innego szpitala skoro miałam tam bliżej niż sama chorobą. Chłodna i nieuprzejma, powiedziała niezbędne minimum odnośnie samego przebiegu choroby i możliwych powikłań bądź czego się spodziewać.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty .Bardzo miła i kompetentna Pani.Leki mi pomogły i bardzo ciekawa rozmowa.Ma szacunek dla każdego .Polecam .

Ktoś na tej stronie napisał, że pani Doktor dyżuruje na SOR z tego co mi wiadomo ten lekarz nie ma nocnych dyżurów na izbie przyjęć zajrzałam tu z ciekawości przed wizytą w poradni u pani doktor.Muszę napisać ze byłam i jestem zadowolona bardzo miła kompetentna,życzliwa osoba.Polecam.

Poszłam do Pani doktor Adamczyk ze sporym problem, zostałam tam bardzo ciepło i miło przywitała, lekarz następnie zaczął wywiad, dostałam od doktora zalecenia które znacznie mi pomogły. Polecam tego lekarza :)

Zgłosiliśmy się do pani doktor na pogotowie w nocy ok 23.00. Siostra miała gorączkę i wysypkę na całym ciele. Pani doktor przyjęła siostrę z wielkim wyrzutem, gdyż ucięła jej miłą pogawędkę z innym panem doktorem. Była opryskliwa, oziębła oraz okazywała brak wszelkiej kultury. 2/3 wywiadu lekarskiego minęło na wypytywaniu gdzie mieszka oraz dlaczego przyszła tutaj a nie na inne pogotowie skoro było bliżej. Siostra wyszła z płaczem z gabinetu. Nie polecam

Bardzo jestem zadowolony z wizyty.Miła i kompetentna,Zostałem zbadany otrzymałem skierowania na badania i leki po których poczułem się lepiej.Polecam.

Tę kobietę, Dorotę Adamczyk trudno tytułować lekarzem. Kiedyś funkcjonował odpowiednik jej poziomu/umiejętności: FELCZER!. Nigdy więcej spotkań z tym ....

Bylem u pani Doktor Adamczyk poniewaz mam pewne problemy zdrowotne, po wejściu do gabinetu przywitala mnie cieplo pani Doktor, wizyta byla bardzo przyjemna. POLECAM Z CALEGO SERCA PANIA DOKTOR!!!!! JEST TO NAJLEPSZY DOKTOR U JAKIEGO BYLEM!!!!!! Otrzymalem profesjonalna pomoc.

Pani Adamczyk jest najlepsza lekarka u jakiej byłam, nie wiedziałam ze w tym szpitalu, Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem