lekarz Dorota Bartosz-Gbalewicz

Profesjonalne podejście do klienta, sprzęt najwyższej jakości ! Zdecydowanie polecam gabinet stomatologiczny pani Dorotki !

Dojeżdżam dużo kilometrów, żeby zasiąść na fotelu pani Doroty. Praca wykonana solidnie. Miła, przyjemna obsługa oraz atmosfera.

Jestem bardzo zadowolona z usług pani Doroty. Profesjonalna i miła obsługa. Sprzęt najwyższej jakości POLECAM !!!

Leczę się tam z całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. :) Pani Dorotka miła, sympatyczna i bardzo dobrze zna się na tym co robi.

Najlepszy stomatolog w województwie opolskim. :) Nigdy nie zamienię gabinetu. Praca wykonana bardzo dobrze.

Najlepszy stomatolog w województwie opolskim. :)
Nigdy nie zamienię gabinetu. Praca wykonana bardzo dobrze.

Zaliczam się do grona tych,którzy mogą siedzieć na fotelu u Pani Doroty:) Wierzcie mi-to jest POEZJA!!!

Leczę się od lutego `11. Z mozołem i poświęceniem `Siłaczki:-) wyprowadziła moje fatalne uzębienie na dużą piątkę z plusem. Nie spotkałem nigdy w przeszłosci takiego lekarza. Wybitnie pracowita, fachowa, odpowiedzialna, precyzyjna - żyje wręcz swoim zawodem traktując go jak misję. Czuje się niemalże właścicielem kolejnych ząbków, które pojawiają się w mojej buzi za Jej przyczyną. Chyba lubi wyzwania i sytuacje beznadziejne czego byłem dobitnym przykładem. Ratuje każdy ząbek. POLECAM!!!!

Leczył sie tam mój mąz i córka , jestesmy bardzo zadowoleni z usługi. Pani Dorota jest sympatyczna osobą, dlatego opinia jednego z pacjentow bardzo mnie zaskoczyła. Pani Dorota jest osoba kompetentna i bardzo uprzejma dlatego uwazam ze inni lekarze powinni przyjsc do niej na nauke jak nalezy traktowac pacjenta.

Leczył sie tam mój mąz i córka , jestesmy bardzo zadowoleni z usługi.

Polecam panią doktor w 100%. :) Bardzo uprzejma, genialne podejście do pacjenta. Obyśmy mieli samych takich lekarzy! Krystyna Z.

Krystyna Z.

Bardzo dobre wyposażenie gabinetów, kompetentna obsługa.

Bardzo dobre wyposażenie gabinetów, kompetentna obsługa.