mgr Dorota Stankiewicz - Skałkamgr Dorota Stankiewicz - Skałka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo dobra terapeutka, w stu procentach godna polecenia: kompetentna, rzeczowa, mądra i doświadczona w pracy terapeutycznej. Nasza współpraca terapeutyczna pomogła mi poprawić jakość życia, nauczyć się zdrowych relacji z innymi i z samą sobą. Każde spotkanie z Dorotą daje większą świadomość siebie i własnego funkcjonowania. Polecam każdemu, komu zależy na rozwoju osobistym i równowadze w życiu. Każdemu, kto tylko gotowy jest do pracy nad sobą. Jest to najlepsza inwestycja w siebie.

Bardzo dobra terapeutka, w stu procentach godna polecenia:
kompetentna, rzeczowa, mądra i doświadczona w pracy terapeutycznej.

Jest to najlepsza inwestycja w siebie.

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła mi oczy na wiele spraw , których dotychczas nie zauważałam. Za każdym razem wzmacniałam mnie i dodawała siły , wierzyła we mnie. Po kilkunastu spotkaniach byłam na tyle umotywowana i silna psychicznie , że diametralnie zmieniłam podejście do życia. Dzisiaj wiem, że sama bym sobie nie poradziła- dzięki pani Dorocie stanęłam na nogi i uwierzyłam w siebie. Polecam tego specjalistę...