lek. med. Dorota Duniec-Kamińska

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Specjalizacja - ginekologia i położnictwo. W 1992 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Pierwszą pracę zawodową podjęła na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera.
Doświadczenie zdobyła pracując także w innych krakowskich placówkach m.in. Szpitalu im. Stefana Żeromskiego, Szpitalu Ujastek, CM Medicover oraz Promedis.
Specjalizuje się w badaniach USG (posiada certyfikat PTG sekcji ultrasonografii). Czas wol...

Dzień dobry, dzisiaj mialam przyjemność spotkać się z Panią doktor- pierwsza wizyta. Osoba kompetentna miła nie musialam o nic pytac , sama wyjaśniala problem. Jestem zaskoczona bardzo pozytywnie ze w tych czasach jeszcze sa tacy lekarze.

Bardzo nie polecam! Lekarka okłamuje pacjentów kierując się swoimi przekonaniami, wbrew obecnej wiedzy medycznej. Nie mogę brać dwuskładnikowej antykoncepcji hormonalnej ze względu na problemy z żyłami. Duniec-Kamińska odmówiła wydania recepty na tabletkę dzień po zasłaniając się ryzykiem zakrzepicy. Jest to stwierdzenie niepotwierdzone żadnymi danymi - ryzyko zakrzepicy nie jest wspomniane w ulotce żadnej z dwóch dostępnych tabletek dzień po, co potwierdził inny ginekolog i bez problemu wydał mi receptę. Na moje pytanie do doktor, co w takim razie jeśli zajdę w ciążę (bo ciąża nawet pięciokrotnie zwiększa ryzyko zakrzepicy!), lekarka ...

Na moje pytanie do doktor, co w takim razie jeśli zajdę w ciążę (bo ciąża nawet pięciokrotnie zwiększa ryzyko zakrzepicy!), lekarka powiedziała, że trudno, wtedy się wprowadzi przeciwzakrzepowe leki. Innymi słowy, dla niej nie problem ryzykować moje zdrowie, bo tak sobie wymyśliła.

Warto wiedzieć, że Pani nie wypisuje antykoncepcji awaryjnej zasłaniając się "klauzulą sumienia", sama o sobie powiedziała, że jest "beretem". Ponadto, nazwała antykoncepcję hormonalną "tabletkami wczesnoporonnymi", co jest niezgodne z prawdą i lekarz powinien o tym wiedzieć.

Uważam p.dr Kamińską za bardzo dobrego lekarza. Została mi polecona przez dwie koleżanki, których ciąże prowadziła i ja również jestem z niej bardzo zadowolona. Nie jest może bardzo wylewna, ale cierpliwie wysłuchała wszystkich moich pytań i na wszystkie odpowiedziała. Wydaje mi się też osobą bardzo skrupulatną przy badaniu i uważnie słuchającą pacjentów. Polecam.

Pani doktor nie tylko była bardzo sympatyczna, ale zawsze znalazła dla mnie czas, nawet gdy nie byłam wcześniej umówiona. Mocno angażuje się w leczenie pacjętów i z anielską cierpliwością odpowiada na 1000 pytań.

Nie jest zbyt wylewnym lekarzem,wszystkie informacje trzeba wyciągać.

Nie jest zbyt wylewnym lekarzem,wszystkie informacje trzeba wyciągać.

POLECAM,naprawdę kompetentna ginekolog, bardzo konkretna.

POLECAM,naprawdę kompetentna ginekolog, bardzo konkretna.

kompetentny lekarz, trafne diagnozy, idealny lekarz do prowadzenia ciąży

kompetentny lekarz, trafne diagnozy, idealny lekarz do prowadzenia ciąży

Polecam Panią doktor, prowadziła moja ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Polecam Panią doktor, prowadziła moja ciążę i jestem bardzo zadowolona.