lekarz Dorota Gawlik-Feldo

USG, RTG

Godny polecenia i zaufania lekarz z powołania. Wysokiej klasy specjalistka. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor. Badania wykonuje tak jakby się jej śpieszyło, nie zadaje istotnych pytań, trzeba samemu zwracać uwagę na różne rzeczy. Jeśli chodzi o usg wykonuje je bardzo szybko i nie dokładnie. Jeśli chodzi o leki- po zadanym pytaniu na co są zapisane leki i czy są bezpieczne odpowiedz pani doktor brzmiała proszę sobie przeczytać ulotkę. Nie polecam szkoda czasu na czekanie na usg.

Lekarka budząca swoim profesjonalizmem pełne zaufanie.

Lekarka budząca swoim profesjonalizmem pełne zaufanie.