Dorota Jurałowicz

Alergolog dziecięcy

Ona(czyli pani doktor) jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od kiedy trafiliśmy pod opiekę pani doktor są widoczne poprawy w zdrowotności dziecka mniej choruje.Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani dr Jurałowicz

bardzo ciezko trafic na tak dobrego lekarza ,pod kazdym wzgledem bardzo dokladna!

Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź. Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie miałam. Pani dr jestem ogromnie wdzięczna.DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!

Pani dr jestem ogromnie wdzięczna.DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!

czy Pani dr przyjmuje prywatnie?? jeżeli tak to prosze o adres i kontakt do Pani dr. z góry dziękuję

leczenie dziecka zaczyna od wsztstkich badań

leczenie dziecka zaczyna od wsztstkich badań

Pani doktor to wspaniały człowiek i specjalista.Oddana pracy i swoim małym pacjentom.To prawdziwy lekarz z powołania,któremu niesienie pomocy innym sprawia przyjemność.Mój synek trafił do Pani doktor dwa lata temu z ciężkimi objawami astmy i nieleczonej alergii(chodziłam na wizyty do innych lekarzy ,ale nikt mi nie pomógł),spotykamy się co miesiąc lub dwa , efekty leczenia były widoczne po tygodniu.Pani Jurałowicz jest Pani najfantastczniejszym lekarzem jakiego może sobie wymarzyć kochająca matka dla swojego dziecka.Pozdrawiam Ania i Robert

Bardzo zaangażowana, kompetentna, dba o pacjenta, podchodzi kompleksowo do dziecka, rodzic nie jest zbędnym dodatkiem, lecz partnerem.

Super pani doktor, fachowiec w swojej dziedzinie jakich mało.Pani doktor jako jedyny lekarz, którzy badali moją córcię stwierdziła zapalenie płuc ( wcześniej byłam trzy razy u pediatry i u pulmonologa w jednym tygodniu!!!)Niezwykle miła, ciepła kobieta, serdecznie polecam bo warto.....