lekarz Dorota Kawnik

Endokrynolog, Internista

Wredna niemila zlosliwa obrazona ze wogole pacjent przyszed z lux med i kaski nie przyniosl. Dla tej Pani guz w glowie to za malo zeby wystawic skierowanie ( lux med )na badanie kontrolne. Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.

Koszmarna. Nie słucha, co masz do powiedzenia. Nie patrzy na wyniki badań, jeśli zlecił je lekarz z innej przychodni. Wyśmiewa obawy i wątpliwości. Świetne opinie na tym portalu chyba sama sobie wystawiła. STANOWCZO ODRADZAM.

Świetne opinie na tym portalu chyba sama sobie wystawiła. STANOWCZO ODRADZAM.

Profesjonalna, kompetentna, bardzo miła, widac że lubi pomagać i widac ze robi to szczerze. Jestem wdzięczna za to, że trafilam na tą Panią doktor i polecam wszystkim. to jest prawdziwy lekarz!!

Pani dr.Kawnik to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.