lekarz Dorota Korzybska

Psychiatra

2,7
2,5

Stanowczo odradzam wizyty u tego lekarza , widać u niego brak kompetencji i podejścia do pacjenta. Poświęca mało czasu w trakcie wizyty , przepisuje wiele leków na chybił-trafił bo może któryś zadziała ,a tak naprawdę spałoby się po nich 24h na dobę ze względu na działania niepożądane, jak informowałem lekarkę o tym to odpowiedziała bo one tak działają. Nie chce wystawiać zwolnienia lekarskiego człowiekowi w potrzebie , zero człowieczeństwa,podmiotowe traktowanie pacjenta.

Nieadekwatne podejście do pacjenta, beznadziejny wywiad. Jak lekarz po 5 minutowej rozmowie może stwierdzić jakie leki wypisać? Nie wzbudza zaufania do pacjenta. Sposób przeprowadzania rozmowy sprawie, że pacjent czuje się niekomfortowo. Nie polecam!

Nie polecam. Pani Doktor wzbudziła we mnie ogromne poczucie odpowiedzialności i wyrzutów sumienia z moją chorobę, jak gdybym sama sobie ją wywołała. Odczułam zero empatii. Potrzebowałam zrozumienia i pomocy, a poczułam się jak najgorsza osoba która niszczy sobie życie.

Nieoceniona pomoc w leczeniu mojego przypadku. Kilkumiesieczne spotkania pozwoliły mi stanąć na nogi. Poza tym przebieg leczenia spełnił moje oczekiwania i odzyskiwanie zdrowia ,następowało etapami ,w zadowalającym czasie.

PANI DOKTOR ZDECYDOWANIE MA ZA DUŻO PACJENTÓW W PRZYCHODNI I TEGO NIE OGARNIA BYŁAM W WIELKIEJ DEPRESJI TAKIEJ GDZIE CZŁOWIEK NIE JEST W STANIE NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ NIE DOSTAŁAM NAWET ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO TYLKO OGŁUPIAJĄCE LEKI PO KTÓRYCH SPAŁAM CAŁY DZIEŃ GDY JEJ TO POWIEDZIAŁAM STWIERDZIŁA ZE ONE TAK DZIAŁAJĄ NAWET NIE ZMNIEJSZYŁA DAWKI .NIE POLECAM

beznadziejna. po 5 minutach mam ochotę wyjść, ale trzyma mnie z godzinę, byłoby ok, gdyby nie plotła bez sensu... nie polecam.

Jak dla mnie jest wspaniałym lekarzem, wysłucha pacjenta, poradzi a nie zbywa tak jak inni to robią. Wiem, że niektórzy się niecierpliwią, iż bardzo długa trzyma pacjenta w gabinecie, ale niestety taki powinien być każdy psychiatra. Pacjentka z A. K.

..................................................................................................................................................................

Nie polecam, po jednej wizycie wysłała mnie do szpitala. Nie potrafiła ocenić co mi jest, prychała, nie wzbudza zaufania, pacjentów nie traktuje poważnie. Nie polecam

Bardzo uprzejma pani doktor. czuję się traktowana poważnie, leczenie przynosi efekty, a ja wiem, że trafiłam na dobrego lekarza. zdecydowanie mogę polecić.