lekarz Dorota Kupińska

Polecam z czystym sumieniem i namawiam na leczenie. Pełen profesjonalizm. Ciepła, przyjazna atmosfera. Super podejście do pacjenta (dużego i małego). Wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na ustach. Super!

Kolega namówił mnie na wizytę u pani Doroty i sam miałem przyjemność się przekonać o jej skutecznych działaniach. Leczę kanałowo zęba i jestem bardzo zadowolony. Szybko i bezboleśnie.

Bardzo dobra opieka, leczenie kanałowe bezbolesne. Miła obsługa i jeśli chodzi o kwoty to wydają się w normie. Podjęłam stałą współpracę :)

Polecam. Dobre ceny, jak na stomatologię. Bardzo ładne ząbki mam po kilku wizytach. Kiedyś je zaniedbywałam, teraz to uległo zmianie. Można rzec, że je odzyskałam.

Ode mnie pełna ocena, w skali 5 - 5. To za wszystkie wizyty, których do tej pory w gabinecie doświadczyłam. Wszystko już chyba poniżej zostało napisane.

Polecam ponieważ naprawdę się cieszę z tego że przyszło mi się tutaj leczyć. Mam wrażliwe i delikatne ząbki generalnie od zawsze ale jest coraz lepiej. Miła dentystka.

Niespecjalnie mnie dziwią tutejsze opinie. Akurat na Dąbrowie ciężko o ciekawszą, dentystyczną ofertę. Fakt, że mieszkam blisko, od zawsze uczęszczałam do tego gabinetu, gdy miałam potrzebę, chociaż rzadko. Ostatnio pozbyłam się chorego zęba. Polecam.

Polecam.

Polecam gabinet Ars Dentana. Nie licząc Pani Doroty, miałem przyjemność również być leczonym przez Pana Jakuba. Oboje są dobrymi dentystami, co też bezpośrednio pozwala uznać gabinet za godny polecenia.

Chciałabym pochwalić stomatolog Dorotę Kupińską. Całe szczęście nie mam powodu do narzekania. Ostatnio nawet musiałam pozbyć się zepsutego ząbka i poszło gładko, o dziwo bez bólu. Pozdrawiam cieplutko.

Profesjonalistka. Mam zaufanie i zdrowe ząbki. Niskie ceny, w porównaniu do innych ofert gabinetów. Rekomenduję.