dr n. med. Dorota Kwiatkowskadr n. med. Dorota Kwiatkowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Jestem absolwentką I-szego Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.

W latach 1996-2001 pracowałam na stanowisku asystenta w klinice dermatologii CSKWAM ( obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie). Tam uzyskałam I-szy i II-gi stopień specjalizacji zakresie dermatologii i wenerologii.

W 2001 r. na Akademii Medycznej w Białymstoku, na podstawie rozprawy pt: "Zmiany stężenia magnezu i cynku w surowicy chorych na raka skóry", uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2005 byłam słuchaczką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, gdzie po zdaniu egzaminu i obronie pracy dyplomowej, pod tytułem: szkodliwy wpływ promieniowania· na skórę, uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Obecnie specjalizuję się w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.

Stale rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.

SUPER POLECAM NA PRAWDE SERDECZNIE. robilam usta 2 lata temu-Pani doktor uzyła juvedermu, juz 2 gi rok mam piekne, duze usta! Efekt zadziwiajacy Pani doktor na prawde wie jak sprawic by efekt był naturalne . Swietny lekarz

pani doktor dokanala u mnie zabiegu powiekszania ust. Jestem bardzo zadowolona z efektu, przemila sympatyczna osoba, odpowiada na kazde pytanie przed po i w trakcie zabiegu;) Zdecydowanie polecam

Osoba wyjątkowo niekompetentna i nieuprzejma. Nastawiona wyłącznie na pieniądze.

wyjatkowo kompetentny lekarz

wyjatkowo kompetentny lekarz