Dorota Laszczak

Alergolog, Pediatra

Pani Doktor poświęciła dużo czasu na zbadanie mojego syna. Przeprowadziła dokładny wywiad. Ogólnie wszytsko dobrze, wydawała się być kompetentna aczkolwiek nie do końca odpowiadała mi komunikacja między nami.

Jestem kompletnie zawiedziona i rozczarowana, ta pani nie powinna pracować z dziećmi. Zero podejścia do dziecka a bada jakby się bała dotknąć dziecko. Nic nie pomogła nam a wręcz miała problem wypisać syrop na alergie widząc że dziecku wyszła alergia na testach. Nie polecam a wręcz odradzam.

lekarz z powolania oby takich wiecej nigdy nie odmowila pr zyjecia zawsze sluzy pomoca jak potrafi najlepiej

Zna się na swojej pracy, wie jaki lek podać i który naprawdę skutkuje, wiem co mówię bo już nie jeden raz zażywałam leki na astmę naprawdę różne aż w końcu dostałam lek który naprawdę działa i w chwili obecnej muszę brać tylko jeden lek a nie kilka. Minusem jest brak kontaktu, czasem trzeba dzwonić przez kilka dni zanim się umowi na wizytę.

Zbyt długi czas oczekiwania na wizytę. Czy to publiczną czy prywatną. Środki i kosmetyki, ktore są zalecane przy wizycie z gornej polki - nie wszystkich na nie stac - brak proporycji tańszych odpowiedników.

Bylam u Pani doktor z 4 letnim dzieckiem i niestety jestem zawiedziona. Brak podejścia do dzieci, obojętność. Zupełnie odmienne podejście niż w trakcie wizyty prywatnej.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------