lek. dent. Dorota Łoś

Serdecznie polecam - trafiłam dzięki namiarom od innej zadowolonej osoby w celu usunięcia ósemki (wyrżniętej), szybko, sprawnie, bezboleśnie, już wygojone. Bardzo dziękuję

Pani Doktor uratowała mi zęba, któremu nikt, żaden inny dentysta nie dawał szans. Leczyla go kilka miesięcy i udało się. Jestem wdzięczna.

Jak najbardziej polecam! Odwiedzam gabinet z dziećmi i zawsze wychodzimy zadowoleni :) pozdrawiamy Panią Dorotę :)

Polecam, odbudowanie zęba profesjonalnie wykonane i leczenie zębów na poziomie. Ceny naprawdę rozsądne w porównaniu z innymi gabinetami.

Byłam przekonana,że ktoś z gabinetu odpisze na moją opinię,aż się uśmiałam.Naturalnie każdy jak to "pan" stwierdził ma swoje zdanie.Osoba dbająca o swoje zdrowie(bo właśnie przez takie niedbalstwo w gabinecie można je stracić i jest to wiadome) nie powinna być nazywana wariatem,ale spokojnie,nie zabolało mnie to. Przyszłam do tego gabinetu bo słyszałam bardzo złe opinie,a jestem osobą która musi uwierzyć by zobaczyć.Jestem chętna na rozmowę,mój nr jest w kartotece,a spodziewam się,że ten post napisała osoba z gabinetu.Jeszcze jedno-doskonale wiem jak funkcjonuje tam gabinet,więc proszę nie wybielać tylko przyjrzeć się porządnie,jak są końcówki stomatologiczne czyszczone-za pomocą małej ligniny(śmieszne).Proszę poczytać na temat warunków jakie powinny panować w takich miejscach :) Asystentka nie ma uprawnień do usuwania kamienia(higienistka owszem),osad nie usuwa szczoteczka tylko piaskarka :) Raz jeszcze NIE POLECAM.jeśli ktoś dba o swoje zdrowie to radzę omijać. "Pan" niech porozmawia z asystentką,przypuszczam,że pamięta tą "wariatkę",która pouczyła ją,że po każdym pacjęcie się sprząta i zmienia rękawiczki bo można zarazić WZW i innymi chorobami. OMIJAĆ DLA BEZPIECZEŃSTWA.

POLECAM W 100%! Pani Doktor bardzo rzetelna, o wszystkim informuje, przykłada się, walczy o każdy ząb! ;) Gdyby nie pani Doktor chodziłbym teraz bez trójki! Bardzo miła, a w tych czasach, to niestety rzadkość. ;) Po przeczytaniu niektórych komentarzy nie mogę uwierzyć, że byłem w tym samym gabinecie! Ostatnia pani przeszła samą siebie! :) To właśnie jej komentarz, pełen kłamstw wyssanych z palca zmusił mnie do udzielenia się tutaj. Chodzę do pani Doktor już dobrych klika lat, miałem usuwany kamień dwukrotnie. oczywiście, że asystentka może, a wręcz powinna go usuwać, ...

Po przeczytaniu niektórych komentarzy nie mogę uwierzyć, że byłem w tym samym gabinecie! Ostatnia pani przeszła samą siebie! :) To właśnie jej komentarz, pełen kłamstw wyssanych z palca zmusił mnie do udzielenia się tutaj. Chodzę do pani Doktor już dobrych klika lat, miałem usuwany kamień dwukrotnie. oczywiście, że asystentka może, a wręcz powinna go usuwać, od tego ona jest! :) Pomijając fakt, że przy każdej wizycie dostaję śliniaczek, to nigdy nie było problemów z ślinociągiem. Wszystkie narzędzia asystentka wyciąga na moich oczach prosto ze sterylizatora (to chyba sterylizator:p). Nie używa się również wierteł u tych samych pacjentów! BREDNIE WYSSANE Z PALCA! Całą płytkę z wykorzystanymi wiertłami, asystentka odkłada, u mnie czasami schodziło nawet 5-6 wierteł. :D Gabinet, jak i poczekalnia zawsze utrzymane w czystości i sterylności. Nieraz zdarzało mi się coś przez przypadek zrzucić albo rozlać, to natychmiast asystentka wszystkim się zajmowała (przepraszam, straszna ze mnie gafa!).
Każdy oczywiście ma swoje, często odmienne zdanie, ale te OSZCZERSTWA i BAJKI w ostatnim komentarzu kolą moje oczy! Przykro mi za panią Doktor, że musi się użerać z takimi wariatkami, naprawdę.

Wracając do tego, po co tutaj przyszedłem :D jak najbardziej POLECAM, POLECAM i POLECAM! Wysyłam wszystkich moich znajomych i rodzinę, jesteśmy BARDZO zadowoleni! :)

ODRADZAM!!! Skaling miała mi zrobić asystentka,czego robić nie może. Lekarka po przyjściu z papiersa ,bardzo nieuprzejma. Skaling zrobiony na odczep ,osad jak był tak jest.Ślinociąg mający służyć za odsysanie wody i śliny nie działał,przez co byłam cała pochlapana. Asystentce kiedy zwróciłam uwagę,że ma końcówki stomatologiczne (narzędzia którymi wierci w zębach)brudne po poprzednim pacjęcie, odpowiedziała "przecież ich nie będę używała teraz". BRAK KOMPETENCJI.ZERO CZYSTOŚCI. SYF.

Witam , bardzo polecam Panią Dr Łoś . Jest to jeden z lepszych dentystów u jakich byłam . Ma świetne podejście do dzieci mój syn uwielbia Panią Dr. I co najważniejsze jest mega tania w porównaniu do innych i bardzo dobrze przykłada się do pracy , wszystko jest dopięte na ostatni guzik . Zawsze poświęca czas pacjentowi i jest świetną kobieta . Polecam .!! :)

Zdecydowanie polecam. Zacznę od tego, że chodziłem do różnych stomatologów. Ogólnie boję się dentysty i każda wizyta to stres. tak było do czasu kiedy trafiłem do dr. Łoś. Przede wszystkim to bardzo kompetentny stomatolog. Zęby, które wcześniejszy dentysta chciał usunąć, zostały uratowane. Jeden odbudowany i dwa wyleczone kanałowo. Co warto podkreślić, bezboleśnie. Jestem pełen podziwu za podejście do pacjenta, za cierpliwość i wyrozumiałość. Polecam

Zdecydowanie polecam.

Po dosyć długim czasie leczenia i konsultacji z innymi lekarzami w ostatnim czasie zdecydowanie nie polecam. Zwłaszcza leczenie kanałowe odradzam i pochopne usuwanie zębów.