lekarz Dorota Piechowiak

Lekarz rodzinny

Serdecznie polecam panią Dr.Piechowiak świetne podejście do pacjenta zainteresowanie problemem kompetentna i kulturalna zawsze trafia w moje choroby i leki które pomagają. Dużo zawdzięczam pani Doktor serdecznie dziękuje że jest się u kogo leczyć .

Leczę się u Pani doktor od lat. Zawsze uprzejma i kompetentna. Niestety dzięki tym pochlebnym komentarzom oczekiwanie na wizytę ostatnio bardzo się wydłużyło.

Pani dr bardzo wzbudza zaufanie i jest niesamowicie miła,czuje sie faktycznie powołanie, dzieci ja lubią i moje dziecko tylko jej daje się zbadać bez nerwów i płaczu, niestety zaraz podaje antybiotyki i nie podejmuje żadnego leczenia mniej inwazyjnego pozwalające organizmowi na wzmacnianie odporności..czasem mam wrażenie, że nadmiernie przepisuje leki kiedy można było spróbować czegoś bardziej "naturalnego" na początek .Ogólnie ocena wychodzi średnia bo moje dziecko ja uwielbia-ja niekoniecznie

BARDZO DOBRY LEKARZ.POLECIŁA BYM ZNAJOMYM.

BARDZO DOBRY LEKARZ.POLECIŁA BYM ZNAJOMYM.

Prawdziwy lekarz z powołania! Opinie o służbie zdrowia byłyby zdecydowanie lepsze gdyby wszyscy lekarze podchodzili do swoich pacjentów tak jak pani doktor Piechowiak.

mimo że pani doktor jest bardzo miła to oceniam ją negatywnie.przepisała mojemu dziecku maść na sterydach kiedy wystarczał zwykły sudocrem.dobrze że pani w aptece zwróciła mi uwagę że tego leku nie daje się dzieciom.poza tym pani doktor uwielbia przepisywać antybiotyki i to takie wymyślne polecane chyba przez przedstawicieli firm farmaceutycznych

Bardzo dobry lekarz ,poswieca duzo czasu pacjentowi

Bardzo dobry lekarz ,poswieca duzo czasu pacjentowi

bez komentarz ocena mówi sama za siebie.

bez komentarz ocena mówi sama za siebie.