lekarz Dorota Rogowska

Polecam Pania Rogowska. Najlepsza specjalistka jaka spotkalam. Uprzejma, profesjonalna, rzetelna, skupiona na potrzebach pacjentek, cierpliwa. Inni lekarze powinni brac przyklad z Pani Doroty.

Bardzo polecam pania dr Rogowska kompetentna i bardzo dobra. Cenię sobie u Doktor Rogowskiej najwyższy poziom kompetencji, wiedzy oraz zaangażowania, jak również rzetelność i życzliwość. Dzięki leczeniu i zaleceniom Doktor możliwe było uporanie się z problemami zdrowotnymi, z ktorymi uporalam sie przez kilka lat.

Bardzo dobry lekarz! Ma czas dla pacjentów, wszystko prosto tłumaczy. Jest uprzejma. Prowadziła moje dwie ciąże.Polecam!

Pani Dorota Rogowska nr kontaktowy 509 119 662. Przyjmuje w Poniedzialki I Czwartki od 15.00 na ulicy Dudka 13, Sulecin.

Pani doktor podchodzi do każdego pacjenta z sercem, oby więcej takich lekarzy z powołaniem polecam:-)

bardzo dobry lekarz!!! jest bardzo miła i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie;) prowadzi moją pierwszą ciążę i poprowadzi następne o ile będą. zawsze jest do mojej dyspozycji nawet na telefon co bardzo sobie cenię gdyż to dla mnie odmienny stan a ona zawsze bez problemu odpowiada na moje wszystkie pytania. jestem bardzo zadowolona! polecam młodym przyszłym mamą które mają 10000 razy więcej pytań niż doświadczone kobiety a pani doktor wszystko tłumaczy tak że nie ma mocnych żeby nie zrozumieć!!!! Polecam

Świetna lekarka, oby wiecej takich ludzi było, świat byłby piękny. Zdecydowanie polecam.

Jestem pacjentką p.Rogowskiej od dobrych kilku lat,nie mogę powiedzieć o niej niczego złego. Szkoda, że tak mało jest tak fantastycznych lekarzy!

Bardzo miła Pani:) a przede wszystkim uprzejma!!!! POLECAM!!

Bardzo miła Pani:) a przede wszystkim uprzejma!!!! POLECAM!!

Na wizyte w publicznym zozie nigdy nie ma duzo czasu bo do dr Rogowskiej jest zawsze duzo ludzi ale poza tym jest OK.POLECAM