dr Dorota Roztoczyńska

2,7
3,1

Alina

30.09.2015

PANI DOKTOR nie ma pojęcia, jak obchodzić się z drugim człowiekiem. Podczas wizyty kilkukrotnie dzwoniła i prowadziła rozmowy, a wywracanie oczami pozostawię bez komentarza. Szczerze odradzam każdemu.

Dorota

09.09.2015

Nie znalazłam podczas wizyty ani jednego pozytywu (na wizytę w Prokocimiu czekałam 10 miesięcy plus ok 2 godzin w dni wizyty) : - prowadziła prywatną rozmowę tel z synem podczas wizyty - rozmowa trwała ok kwadransa - nie bierze pod uwagę setki objawów występujących przy ...

- nie bierze pod uwagę setki objawów występujących przy niedoczynności; głównie liczą się wyniki badań
- nieomal krzyczała na mnie w czasie wizyty (przy dzieciach), za co później przeprosiła ale cóż mi z tego? powodem jej oburzenia było leczenie endo który wcześniej prowadził mi dzieci
- zarzuciła mi, że robię krzywdę dziecku podając Euthyrox przy TSH w górnej granicy normy (dawki ustalił inny endo prywatnie); czując się winna odstawiłam lek i pół roku mamy przekroczone TSH
- nie słucha pacjenta, zachowuje się arogancko

10.01.2013

Naprawdę świetna lekarka. Pomimo tego iż trafiłem do niej już jako osoba dorosła baardzo mi pomogła. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Zwróciła uwagę na rzeczy, które innych lekarzy w ogóle nie obchodziły, a były bardzo ważne. Po każdej wizycie widoczne były efekty leczenia. Wprawdzie jest szczerą osobą i mówi wprost, ale sądzę, że to wspaniała cecha, gdyż nie pozwala się człowiekowi rozczulać nad sobą, tylko zaraza pozytywną energią, która także jest ważna w toku leczenia. Nie traktuje osoby jak pacjenta tylko jak przyjaciela, któremu należy pomóc. Poza tym posiada świetne kompetencje. Polecam wszystkim, bez względu na wiek.

02.01.2013

Nie polecam. Podejście do pacjenta wymaga wiele do życzenia. Przez wiele lat leczyłam się u tej pani i pozostawiła uraz do lekarzy. Być może jest kompetentna ale na pewno nie jest miła i życzliwa. W stosunku do mnie powiedziałabym nawet wyniosła. Okropieństwo.

03.10.2012

świetne podejście do dziecka, pomogła przełamać strach mojej córki, rozkładała wszystkie możliwości podjęcia najlepszego leczenia. Bardzo miła i zyczliwa. Polecam :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

UNICARDIA