dr

Kraków
50,014032720,0037376602 677 056

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
3.1/5
Średnia:
3.05
12 opinii

PANI DOKTOR nie ma pojęcia, jak obchodzić się z drugim człowiekiem. Podczas wizyty kilkukrotnie dzwoniła i prowadziła rozmowy, a wywracanie oczami pozostawię bez komentarza. Szczerze odradzam każdemu.

Nie znalazłam podczas wizyty ani jednego pozytywu (na wizytę w Prokocimiu czekałam 10 miesięcy plus ok 2 godzin w dni wizyty) : - prowadziła prywatną rozmowę tel z synem podczas wizyty - rozmowa trwała ok kwadransa - nie bierze pod uwagę setki objawów występujących przy niedoczynności; głównie liczą się wyniki badań - nieomal krzyczała na mnie w czasie wizyty (przy dzieciach), za co później przeprosiła ale cóż mi z tego? powodem jej oburzenia było leczenie endo który wcześniej prowadził mi dzieci - zarzuciła mi, że robię krzywdę dziecku podając Euthyrox przy TSH w górnej granicy normy (dawki ustalił inny endo prywatnie); czując się winna odstawiłam lek i pół roku mamy przekroczone TSH - nie słucha pacjenta, zachowuje się arogancko

Naprawdę świetna lekarka. Pomimo tego iż trafiłem do niej już jako osoba dorosła baardzo mi pomogła. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Zwróciła uwagę na rzeczy, które innych lekarzy w ogóle nie obchodziły, a były bardzo ważne. Po każdej wizycie widoczne były efekty leczenia. Wprawdzie jest szczerą osobą i mówi wprost, ale sądzę, że to wspaniała cecha, gdyż nie pozwala się człowiekowi rozczulać nad sobą, tylko zaraza pozytywną energią, która także jest ważna w toku leczenia. Nie traktuje osoby jak pacjenta tylko jak przyjaciela, któremu należy pomóc. Poza tym posiada świetne kompetencje. Polecam wszystkim, bez względu na wiek.

Nie polecam. Podejście do pacjenta wymaga wiele do życzenia. Przez wiele lat leczyłam się u tej pani i pozostawiła uraz do lekarzy. Być może jest kompetentna ale na pewno nie jest miła i życzliwa. W stosunku do mnie powiedziałabym nawet wyniosła. Okropieństwo.

świetne podejście do dziecka, pomogła przełamać strach mojej córki, rozkładała wszystkie możliwości podjęcia najlepszego leczenia. Bardzo miła i zyczliwa. Polecam :)

Pani doktor jest bardzo dobra jezdżłam po doktorach i nie wykryły choroby u syna a doktorka od razu powiedziała jaką ma chorobę genetyczne i sprawdziło się i dużo pomogła polecam

Jest bardzo nieprzyjemna,nie pomięta co mówi do pacjenta ,nie tłumaczy nie rozmawia wogóle z pacjentem nie polecam

Pani doktor jest fachowcem jednak jest też bardzo bardzo bardzo niesympatyczną osobą. Pani Roztoczyńska nie szanuje pacjentów jak i pielęgniarek które stają na głowie by miała wszystko co zechce. Jest wiecznie zmęczona pracą. Osobiście nie polecam

PO PIERWSZAJ WIZYCIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO BARDZO NIESYMPATYCZNA OSOBA, NO CHYBA ŻE MIAŁA GORSZY DZIEŃ, NIE POWIEDZIAŁA ANI JEDNEGO SŁOWA NA TEMAT CHOROBY DZIECKA...

super lekarz polecam kazdemu kto ma problemy z tarczyca leczy moja corke i jestem bardzo zadowolona.

Nie mogę powiedzieć złego słowa, niestety dla syna co założyła we wstępnym badaniu sprawdziło się. Fachowość bez zarzutu.

Fantastyczny człowiek i profesjonalny lekarz. Spokojna, rzeczowa i analityczna. Nie sieje niepotrzebnej paniki - wręcz przeciwnie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny