dr

Dorota Roztoczyńska

Endokrynolog dziecięcy

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Kurczaba 3
Kraków
50,014032720,0037376602 677 056

Kalendarz przyjęć
Pon24.08Wt25.08Śr26.08Czw27.08Pt28.08So29.08Nd30.08
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.9/5
Kompleksowość podejścia
3.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3/5
Ilość poświęconego czasu
3.4/5
Uprzejmość
3/5
Godny polecenia
3.4/5
Średnia:
3.45
10 opinii
Opinie pacjentów
4,2/5

Naprawdę świetna lekarka. Pomimo tego iż trafiłem do niej już jako osoba dorosła baardzo mi pomogła. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Zwróciła uwagę na rzeczy, które innych lekarzy w ogóle nie obchodziły, a były bardzo ważne. Po każdej wizycie widoczne były efekty leczenia. Wprawdzie jest szczerą osobą i mówi wprost, ale sądzę, że to wspaniała cecha, gdyż nie pozwala się człowiekowi rozczulać nad sobą, tylko zaraza pozytywną energią, która także jest ważna w toku leczenia. Nie traktuje osoby jak pacjenta tylko jak przyjaciela, któremu należy pomóc. Poza tym posiada świetne kompetencje. Polecam wszystkim, bez względu na wiek.

1,8/5

Nie polecam. Podejście do pacjenta wymaga wiele do życzenia. Przez wiele lat leczyłam się u tej pani i pozostawiła uraz do lekarzy. Być może jest kompetentna ale na pewno nie jest miła i życzliwa. W stosunku do mnie powiedziałabym nawet wyniosła. Okropieństwo.

4,5/5

świetne podejście do dziecka, pomogła przełamać strach mojej córki, rozkładała wszystkie możliwości podjęcia najlepszego leczenia. Bardzo miła i zyczliwa. Polecam :)

4,5/5

Pani doktor jest bardzo dobra jezdżłam po doktorach i nie wykryły choroby u syna a doktorka od razu powiedziała jaką ma chorobę genetyczne i sprawdziło się i dużo pomogła polecam

1,3/5

Jest bardzo nieprzyjemna,nie pomięta co mówi do pacjenta ,nie tłumaczy nie rozmawia wogóle z pacjentem nie polecam

1,2/5

Pani doktor jest fachowcem jednak jest też bardzo bardzo bardzo niesympatyczną osobą. Pani Roztoczyńska nie szanuje pacjentów jak i pielęgniarek które stają na głowie by miała wszystko co zechce. Jest wiecznie zmęczona pracą. Osobiście nie polecam

1,7/5

PO PIERWSZAJ WIZYCIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO BARDZO NIESYMPATYCZNA OSOBA, NO CHYBA ŻE MIAŁA GORSZY DZIEŃ, NIE POWIEDZIAŁA ANI JEDNEGO SŁOWA NA TEMAT CHOROBY DZIECKA...

4,8/5

super lekarz polecam kazdemu kto ma problemy z tarczyca leczy moja corke i jestem bardzo zadowolona.

4,5/5

Nie mogę powiedzieć złego słowa, niestety dla syna co założyła we wstępnym badaniu sprawdziło się. Fachowość bez zarzutu.

5,0/5

Fantastyczny człowiek i profesjonalny lekarz. Spokojna, rzeczowa i analityczna. Nie sieje niepotrzebnej paniki - wręcz przeciwnie.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat