lek. dent. Dorota Sennik

Bardzo sympatyczna i przemiła Pani dr. Konsultacja i porady na najwyższym poziomie a jeżeli chodzi o samo wykonanie "roboty" , bezboleśnie, miło i przyjemnie . Pani dr. bardzo delikatna. Jeżeli ktoś tak jak ja bał się wizyty ,szczerze polecam . Same superlatywy. Będę musiał odwiedzić lekarza stomatologa z pewnością wrócę do Pani dr.

Bardzo sympatyczna i przemiła Pani dr.

Niestety nie zgodzę się z pochlebnymi opiniami na temat pani doktor, wedle mojego doświadczenia z tą panią - nadaje się ona tylko do usuwania mleczaków małym dzieciom; usuwanie zęba dorosłej osobie to totalna porażka w wykonaniu tej pani, kompletny brak umiejętności. zdecydowanie odradzam:(

Bardzo dobry lekarz dentysta. Mam wyleczone u Pani doroty wszystkie zęby. No i teraz znów sie wybieram kontrolnie. Naprawdę warto. Mały, przytulny gabinet. Pozdrawiam.

Bardzo uprzejma i kompetentna Pani doktor.Miła atmosfera.

Bardzo uprzejma i kompetentna Pani doktor.Miła atmosfera.

W gabinecie bardzo miła atmosfera, samo leczenie nie boli, jest jedno ale.. Pani doktor zamiast zacząć leczenie od zębów, które wymagają natychmiastowego leczenia, zabiera się za te które mogłaby zrobić na samym końcu, co za tym idzie? Więcej pieniędzy zostawionych w gabinecie, ponieważ każdy ząb jest do pełnego leczenia, a już nie wspomnę o nocach nieprzespanych przez ból zęba..

Bardzo dobry dentysta. Z syna z awersją do dentystów, przez kolejne 3 wizyty strzelała z okna wodą z aparatury, zanim zajrzała mu do ust. Syn stał się po tym przykładnym pacjentem. Lecze u niej całą rodziną i polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Jeśli sie da leczy z NFZ, dopiero jeśli sie nie da podciągnąć pod procedurę, leczy prywatnie.

Lecze u niej całą rodziną i polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Cudowny lekarz z bardzo duzym wyczuciem na ból - własciwie to u tej Pani nie boli,leczy zęby całej mojej rodzinie :)