lekarz Dorota Sewera

Lekarz rodzinny

Najlepsza lekarz z jaką miałem do czynienia, nie traktuje pacjenta z góry, a wręcz jako partnera do rozmowy. Pomocna, nie przechodzi w schematy tylko traktuje każdy przypadek indywidualnie. Serdecznie polecam!

Mogę polecić Panią Doktor z całego serca, bardzo kompetentna osoba i serdeczna. Przyjęła mnie na wizytę jako jedyna w przychodni, gdy przyszłam bardzo chora mimo, że inni lekarze w tym moja doktor rodzinna odmówiła przyjęcia. Oby było więcej takich lekarzy, pracujących z powołania.

Zdecydowanie NIEpolecam! Pani Doktor jest bardzo niemiła i arogancka. Wybrałam się do pani doktor pierwszy raz, tylko dlatego, że jako jedyna miała jeszcze miejsce, żeby mnie przyjąć. Ale więcej nie popełnię tego błędu.

Totalnie się nie zgadzam z poniższymi wpisami!!! Znam Panią Doktor od wielu lat i jest jedną z najbardziej kompetentnych lekarzy jakich spotkałam!! Zawsze wszystkich przyjmie,wytłumaczy a jak nie jest czegoś pewna szuka innych rozwiązań korzystnych dla nas pacjentów.Pod Jej Gabinetem wieczne ale to wiecznie są tłumy zapisanych jak też proszących o przyjęcie dodatkowo!!!! A to że się nie raz spózni czy pózniej zacznie przyjować...to nie powinno mieć wpływu na ocene lekarza. Chcę zaznaczyć ,że przewazne zawsze Doktor ma celne diagnozy i leczenie. Polecem na Czechowie Tą wlasnie Doktor.

Totalnie się nie zgadzam z poniższymi wpisami!!!
Chcę zaznaczyć ,że przewazne zawsze Doktor ma celne diagnozy i leczenie.
Polecem na Czechowie Tą wlasnie Doktor.

Totalny brak kompetencji i profesjonalizmu W trakcie badania poprosiłam o zmianę lekarza .Powod - obchodzenie się z dzieckiem niczym z workiem po ziemniakach .Na zapytanie zestresowanego dziecka czy będę miala operacje ?odpowiedz - tak jak trzeba będzie to to tak .Ton głosu był wstrętny .Corka się rozpłakała a ona co histeryzujesz ja tez mam zły dzien .... Zdarzenie miało miejsce kilka lat temu Trauma powraca do tej pory . Zdecydowanie odradzam

Totalny brak kompetencji i profesjonalizmu
Zdarzenie miało miejsce kilka lat temu
Trauma powraca do tej pory .
Zdecydowanie odradzam

Całkowicie nie mam zaufania do kompetencji tej pani. Nie zdiagnozowała popularnej choroby wirusowej mimo typowych dla niej objawów i mimo mojej sugestii, że ją podejrzewam. Nie przypisała mi leku, który w początkowej fazie tej choroby znacznie skraca czas jej trwania i łagodzi jej bardzo nieprzyjemny przebieg. Następnego dnia trafiłem na kompetentnego lekarza, któremu poprawna diagnoza zajęła 5 sek.

Wyjątkowo nieuprzejma,wręcz odpychająca, potraktowała pacjenta tak jakby ten celowo przyszedł zawracać jej głowę. Spóźniona do pracy. Na szczęście w mojej przychodni jest w tej chwili na zastępstwie, więc więcej do tej pani nie trafię. Zdecydowanie nie polecam.

Niekompetentny lekarz.Wymysla smiertelne choroby nie próbując czegokolwiek potwierdzić badaniami. zastrasza a nie pomaga. Nigdy więcej do tego konowała. Przestrzegam wszystkich , ta kobieta pomineła się z powołaniem. lekarzem to ona na pewno nie powinna zostać. szkoda ze pracuje w łasnie w tej przychodni!!! Juz teraz wiem dlaczego nie ma do niej kolejek!!!

Pani Doktor b. miła znalazła dla mnie czas już po czasie swojej pracy . Pomogła mi bardzo poświęcając swój prywatny czas Polecam wszystkim gorąco Dziękuję za potraktowanie mnie po ludzku z pełnym zrozumieniem mojej sytuacji i starszego wieku . Bóg zapłać .

Nieuprzejma to bzdura !!!! w zyciu nie spotkałem bardziej kulturalnej uprzejmej i zaangażowanej zawodowo lekarki Zawsze dyspozycyjna i fachowa... Bartłomiej