lekarz Dorota Ślączka

1,5
2,5

Wedlug mnie Doktor Slaczka, ktora leczy w IPCZD to bardzo dobry specjalista. Owszem, moglaby byc ciut uprzejmniejsza, i poswiecac wiecej czasu pacjentowi, ale z takim ogromnym tlumem za drzwiami do przyjecia nie ma sie czemu dziwic.

doktor Ślączka operowała moją córkę. Podczas wizyt kontrolnych inni lekarze zgodnie twierdzili, że operacja jest super wykonana. Tu ukłony. Jednak w CZD w Warszawie, gdzie z Panią miałam styczność, są inni świetni specjaliści, którzy nie traktują rodziców z charakterystyczną dla Pani Ślączki (moim zdaniem) pogardą (wiem, mocne słowo, ale właśnie tak zostałam potraktowana)