dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Okulista dziecięcy

Opinii8

20.12.2011

Świetny lekarz znający się na tym co robi jak również mający super podejście do pacjenta, w tym wypadku 3-4 letniego dziecka.

20.09.2011

Miła, kompetentna, delikatna w stosunku do dzieci, sprawia wrażenie , że wie co robi. Polecam zdecydowanie

01.07.2011

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

11.08.2010

Nareszcie znalazłam w dr Średzińskiej- Kita okulistkę, która dokładnie zbadała mi wzrok, wyjaśniła bardzo dokładnie na czym polega mój problem i mam wreszcie dobrze dobrane okulary.Jestem pewna, że w razie problemu z oczami wybiorę się na wizytę do Pani doktor, która dodatkowo jest bardzo uprzejma ...

Nareszcie znalazłam w dr Średzińskiej- Kita okulistkę, która
dokładnie zbadała mi wzrok, wyjaśniła bardzo dokładnie na czym polega mój problem i mam wreszcie dobrze dobrane okulary.Jestem pewna, że w razie problemu z oczami wybiorę się na wizytę do Pani doktor, która dodatkowo jest bardzo uprzejma w kontakcie z pacjentem.

26.05.2009

Zabieg bez komplikacji. Ale zero tłumaczenia na temat przebiegu, nawet nie wiem co było zrobione. A gdybym nie przeczytał rozpiski pokój-lekarz to nie wiedziałbym kto będzie prowadził moje dziecko. Pani doktor nie przedstawiła się. Wpadała tylko na chwilę jak inni lekarze i można się tylko domyślać kto jest kto.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii